Dom » Budownictwo

Puff-Buff przedstawia pierwszą stojącą lampę Bubbles! Poznajcie High Tower w nowej odsłonie

Puff-Buff przedstawia pierwszą stojącą lampę Bubbles! Poznajcie High Tower w nowej odsłonie
Zobacz więcej zdjęć »
System oświetleniowy Bubbles to znak rozpoznawczy marki Puff-Buff. Na jego bazie powstało już kilkadziesiąt wiszących świetlnych konstelacji. Koncept jest cały czas rozwijany - a dziś projektanci Anna Siedlecka i Radek Achramowicz sprowadzili bąbelki na ziemię!

 

 

High Tower – pierwsza stojąca lampa Bubbles

 

Wisząca wersja lampy High Tower od wielu już lat inspiruje i pomaga kreować wyjątkowe przestrzenie. To delikatna, bąbelkowa konstrukcja przywodząca na myśl wieżę królewskiego zamku. High Tower w nowej odsłonie, uwolniony od zależności od stropu, możemy ustawić dowolnie, oświetlając i dekorując także niższe partie wnętrza!

 

Stojąca świetlista kolumna - zupełnie nowe możliwości aranżacyjne!

 

Lampa High Tower sprawdzi się doskonale zarówno jako pojedynczy efektowny akcent jak i zwielokrotniona. Może być swobodnie umieszczona tam, gdzie potrzeba jej migotliwego piękna.

 

 

High Tower – lampa na miarę… Twoich potrzeb!

 

Wisząca konstelacja High Tower może być rozbudowana nawet do wysokości kliku pięter! Stojąca wersja również może nieco urosnąć (w wersji na zamówienie). Możliwość zmiany wielkości i barwy światła sprawia, że lampa High Tower to nieszablonowe, a zarazem praktyczne rozwiązanie oświetleniowe! Z powodzeniem można je też łączyć z innymi modelami z kolekcji Bubbles, np. plafonem Half-Megastar o średnicy 150 cm.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

press@puff-buff.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »