Rozrywka i wypoczynek » Sport

Puma nowym sponsorem technicznym Manchesteru City

Puma nowym sponsorem technicznym Manchesteru City
Zobacz więcej zdjęć »
Kolejna wielka marka futbolowa dołącza do grona klubów współpracujących z PUMA.

Od lipca 2019 PUMA (klient Havas Media Group) będzie oficjalnym partnerem Manchesteru City, a także jego kilku klubów siostrzanych w ramach City Football Group: Melbourne City FC (Australia), Girona FC (Hiszpania), Club Atlético Torque (Urugwaj) oraz Sichuan Jiuniu FC (Chiny). 

Współpraca dotycząca wszystkich drużyn klubowych wymienionych klubów (męskich, żeńskich i młodzieżowych) to efekt podpisanej właśnie długoterminowej umowy partnerskiej między PUMA a City Football Group, większościowym udziałowcem tych klubów.

W Manchesterze City gra już kilkoro globalnych ambasadorów PUMA. Kapitanem drużyny jest Vincent Kompany, czołowym strzelcem Sergio Agüero, za kreowanie gry odpowiada David Silva, zaś w drużynie żeńskiej występują Caroline Weir, Pauline Bremer i Nikita Parris.

Partnerstwo PUMA z City Football Group to największa umowa, jaką kiedykolwiek zrealizowaliśmy: zarówno jeśli chodzi o jej zakres, jak i nasze ambicje z nią związane. City Football Group kreuje nowe standardy zarówno na boisku, jak i poza nim. Chcemy kreować je razem z nimi i wspólnie zbudować najbardziej innowacyjne partnerstwo w światowym futbolu, redefiniując pojęcie takiej współpracy. Chcemy nie tylko przyczynić się do sportowych sukcesów zespołów poprzez dostarczanie najwyższej jakości sprzętu, ale także budować kulturę piłki nożnej i wpływać na takie dziedziny, jak muzyka, gaming czy moda. Budować społeczność kibiców i inspirować ich – powiedział Bjørn Gulden, CEO PUMA.

Podpisanie umowy z PUMA to ekscytujący nowy rozdział dla City Football Group. Współpraca obejmująca pięć klubów na czterech kontynentach, to zupełnie nowy model partnerstwa sportowego w globalnej skali, trafne i autentyczne dla fanów na całym świecie. To dla nas duże wyzwanie, ale wierzymy, że będzie to przełomowe partnerstwo – powiedział Ferran Soriano, CEO City Football Group.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PR Communication

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »