Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

PupiLove Targi w Promenadzie! Zabierz swojego zwierzaka na zakupy!

PupiLove Targi w Promenadzie! Zabierz swojego zwierzaka na zakupy!
Zobacz więcej zdjęć »
Już w najbliższą niedzielę, 12-go maja, warszawskie centrum handlowe Promenada zaprasza na kolejną edycję targów PupiLove. Tego dnia każdy pupil będzie mile widziany w centrum handlowym przy ulicy Ostrobramskiej, a na odwiedzających czekają niespodzianki i konkursy z nagrodami!

W najbliższą niedzielę PupiLove Targi ponownie zawitają do centrum handlowego Promenada. To miejsce, gdzie można znaleźć przeróżne artykuły dla zwierząt, które pozwolą opiekunom spokojnie wyposażyć pupila we wszystko, co jest mu potrzebne. Podczas targów wystawcy z całej Polski zaprezentują szeroką gamę produktów do zabawy, karmienia, jak i do nauki pupili. Wśród nich znajdą się wyroby najwyższej jakości, często ręcznie wytwarzane i na co dzień niedostępne w stacjonarnych sklepach zoologicznych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Niewątpliwym atutem targów jest możliwość dotknięcia, przymierzenia i kupienia na miejscu każdej rzeczy, a wystawcy chętnie pomogą w doborze najbardziej odpowiednich dla pupila produktów. W ofercie znajdą się m.in. kolorowe smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, bandanki i zabawki, smakołyki, kosmetyki oraz wiele innych akcesoriów dla psów, kotów oraz ich właścicieli.

Na odwiedzających PupiLove Targi czekają również atrakcje, jak m.in. konkurs, którego laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez wystawców biorących udział w wydarzeniu. Podczas wydarzenia zorganizowana będzie również mini – sesja fotograficzna dla przyprowadzonych czworonogów, aby każdy właściciel mógł otrzymać gratis na pamiątkę profesjonalne portretowe zdjęcie swojego pupila.

Targi będę również doskonałą okazją do wsparcia zwierząt potrzebujących pomocy. Zachęcamy, by wspólnie z działającą lokalnie organizacją poprawić los zwierzaków, którym nie dane było żyć w domach kochających właścicieli.

PupiLove Targi odbędą się w niedzielę 12 maja w godz. 11.00-17.00, na terenie warszawskiego centrum Promenada. Wstęp dla zwiedzających jest bezpłatny, a przyprowadzone przez właścicieli czworonogi będą mile widziane.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz aktualnej oferty centrum można znaleźć pod adresem: https://warszawa.promenada.com/pupilove-targi/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KatarzynaD.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »