Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Puste szafy straszą w Krakowie

Mimo, iż Haloween już dawno za nami, wielu mieszkańców Krakowa wciąż nie może spać spokojnie. Powodem takiego stanu rzeczy jest zbliżająca się zima i związane z nią powtarzające się doniesienia o straszących pustkami szafach.

Wielu zadaje sobie pytanie, jak się przed nimi uchronić? Czy jesteśmy wobec nich bezbronni? Okazuje się, że nie. Wyzwanie wszystkim pustym szafom postanowiła rzucić Galeria Krakowska, która w dniu 10.11.2012 organizuje specjalną „Przecenną sobotę”.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Jedyna w swoim rodzaju „Przecenna sobota” -  10 listopada w Galerii Krakowskiej to całodzienne (9.00-22.00) obniżki, promocje i rabaty, z których skorzystać będzie mógł każdy prawdziwy miłośnik zakupów. To także idealna okazja na uzupełnienie swojej szafy przed zbliżającą się nieuchronnie zimą. Na wszystkich przybyłych tego dnia do Galerii czekać będzie ponad 250 markowych sklepów, spośród których większość oferowała będzie kupującym indywidualne obniżki cen swoich produktów.

Na poszukiwaczy okazji czekać będą m.in.: przecenione kolekcje z odzieżą damską oraz męską, które można znaleźć w sklepach takich jak: Guess, New Yorker, Reserved, MotherCare czy New Balance.


Więcej informacji udziela:

Ryszard Wysokiński:  Dyrektor Centrum Galerii Krakowskiej, ECE Projekt Management Polska, tel.: +48 12 428 99 00, e-mail:Ryszard.wysokinski@ece.com

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »