Rozrywka i wypoczynek » Sport

QCZAJ ukochał Orangetheory Fitness

QCZAJ, uwielbiany przez setki tysięcy osób, najzabawniejszy motywator do walki o wymarzoną sylwetkę, rozpoczyna treningi w rytm swojego serca i zostaje ambasadorem marki fitness z USA.

Daniela QCZAJ’a nie trzeba nikomu przedstawiać - to wulkan pozytywnej energii oraz dystansu i przemyślanego podejścia do fitnessu. Od kilku lat w charakterystyczny, zabawny sposób zachęca wszystkich Polaków do ćwiczeń i motywuje do walki o własne zdrowie i kondycję. Znany z nietypowego poczucia humoru i góralskiego akcentu trener szybko zyskał popularność i podbił serca setek tysięcy osób, w szczególności kobiet. Teraz QCZAJ, którego znakiem rozpoznawczym jest hasło: „Ukochoj sie!”, rozpoczyna treningi w rytm bicia swojego serca i zostaje ambasadorem Orangetheory Fitness, nowej na polskim rynku sieci klubów fitness prosto z USA.  

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

- Na co dzień ukochuję ludzi. Staram się motywować jak to tylko możliwe, jednak i ja potrzebuję czasami skupić się tylko i wyłącznie na sobie. Przychodząc do Orangetheory Fitness wiem, że przez godzinę skupiam się na treningu i ćwiczę w 100%.– mówi QCZAJ. 

Orangetheory Fitness to popularny w USA, interwałowy trening całego ciała, który w Polsce pojawił się pod koniec zeszłego roku. Ten rodzaj personalnego treningu w grupie, oparty o fazy pracy serca, ukochało już niemal milion osób na całym świecie m.in. w Stanach Zjednoczonych, Australii, Nowej Zelandii, Japonii, Niemczech, Wielkiej Brytanii czy Hiszpanii. Za sukcesem Orangetheory Fitness stoi prosta obietnica - nawet do 1200 kcal spalonych w niecałe 60 minut. Dzięki opatentowanej metodzie ćwiczeń z wykorzystaniem pulsometrów, ponad milion Klubowiczów w 23 krajach realizuje marzenia o wysportowanej sylwetce.       

Uwielbiam ćwiczyć interwałowo, stąd, gdy pojawiłem się na treningu Orangetheory Fitness wiedziałem, że będę w swoim żywiole. Kontrola tętna przez cały czas, opieka trenera i możliwość patrzenia na swoje postępy na ekranie sprawiają, że czuję się jak na personalnym treningu ćwicząc 
w grupie. – 
dodaje QCZAJ.

- QCZAJ jest wulkanem pozytywnej energii, z sercem otwartym na ludzi. Pokazuje, że niezależnie od aktualnej sytuacji i warunków, zawsze można i trzeba zawalczyć o siebie, swoje zdrowie i samopoczucie. Misja Daniela jest spójna z ideą marki Orangetheory Fitness w Polsce. My również, poprzez pomarańczowe treningi, chcemy dawać naszym Klubowiczom siłę do tego, aby mogli czerpać więcej z życia. -  mówi Radosław Jarmuła, odpowiedzialny za wprowadzenie marki do Polski.

Do tej pory sieć otworzyła dwa studia w Warszawie, na Mokotowie i Wilanowie. W ciągu najbliższych lat planowane jest otwarcie w sumie 30 klubów, w największych miastach Polski.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Okaeri Consulting

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »