Technologie » Komputery

Quallab: specjaliści od testów SMT Software z własną marką

Quallab to nowopowstała wyspecjalizowana w testach, kontroli jakości i audytach marka firmy SMT Software. Dzięki temu już od samego początku dysponuje ponad 70 osobowym zespołem wykwalifikowanych testerów.

 

„Mimo tego, że marka Quallab jest nowa na rynku to mamy już 12-letnie doświadczenie zdobyte w ramach SMT Software oraz kilkaset zrealizowanych projektów. Postanowiliśmy jednak podkreślić nasze wyjątkowe kompetencje w zakresie kontroli i stąd powstała osobna oraz dedykowana testom i audytom marka.” - powiedział Quality Manager w Quallab Michał Mincberg i dodaje - „Od wielu lat testujemy systemy dla największych instytucji z obszaru usług krytycznych jak bankowość, energetyka czy admiracja publiczna. Przykładowo dla Toyoty testowaliśmy System Utrzymania Ruchu a dla Warty przeprowadziliśmy testy funkcjonalne. Większe wyeksponowanie tych kompetencji było zatem dla nas naturalnym krokiem.”

 

Dlatego Quallab już od samego początku oferuje pełne spektrum usług z zakresu testów funkcjonalnych, niefunkcjonalnych, infrastruktury oraz sprzętu obejmujące testy aplikacji webowych, desktopowych i mobilnych, systemów wbudowanych oraz systemów CRM/ERP na każdym poziomie. Firma wykonuje również testy wydajnościowe i obciążeniowe obejmujące wszystkie komponenty systemów i diagnozujące spełnienie wymagań. Wszystkie audyty bezpieczeństwa przeprowadzane są według najlepszych wzorców rekomendowanych w standardzie ISO 27001.

„Specjalizujemy się w automatyzacji testów co pozwala znacznie przyspieszyć proces weryfikacji nowych wersji aplikacji lub poprawek. Pozwalają one w bardzo szybkim czasie wykonać testy regresji całego produktu lub wybranej jego części, tym samym obniżając koszty testu oraz polepszając jakość finalnego produktu.” - powiedział Michał Mincberg.

Qulallab oferuje również szkolenia oraz warsztaty z kluczowych narzędzi wspierających testowanie. Program zajęć jest indywidualnie dopasowywany do potrzeb i środowiska klienta, oraz skupia się głównie na zajęciach praktycznych z narzędziami. 

Więcej na Quallab.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

pawel itbc

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »