Dom » Budownictwo

Quick Close – uniwersalne imadło przenośne

Quick Close – uniwersalne imadło przenośne
Zobacz więcej zdjęć »
Uniwersalne imadło Quick Close marki Stanley z systemem szybkiego zacisku mocowanych elementów łączy w sobie tradycyjne rozwiązania z nowoczesną myślą techniczną. Można je montować do blatu lub belki.
Imadło Quick Close marki Stanley to świetne rozwiązanie zarówno dla profesjonalistów, jako uzupełnienie ich warsztatu narzędziowego, jak i miłośników drobnych robót w domu, garażu lub ogrodzie. Wiosną może być szczególnie przydatne przy konstruowaniu więźb dachów altanek ogrodowych oraz innych lekkich, drewnianych konstrukcji ogrodowych, typu wiata na samochód.

Uniwersalny, przenośny ścisk Quick Close zapewnia łatwą obsługę oraz szybką i profesjonalną pracę. Jego stalowa konstrukcja gwarantuje trwałość i długą żywotność narzędzia. Imadło jest lekkie, wygodne w użyciu i pozwala na precyzyjną pracę z drewnem. Wysoka jakość materiałów wykorzystanych do jego produkcji pozwala na użycie możliwie małych sił przy dociskaniu elementów drewnianych.

Quick Close wyposażono w dociski śrubowe, które umożliwiają bezpieczne mocowanie i repozycjonowanie konstrukcji drewnianych. Jednoręczne ramię jego dźwigni służy do otwierania i zamykania szczęk oraz pozwala na szybką zmianę ich rozstawu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, możliwe jest ustabilizowanie elementów na czas cięcia, wiercenia czy szlifowania. Narzędzie posiada gumowe nakładki na szczękach, które zapewniają ostateczne dopasowanie poszczególnych części i poprawność doboru siły ścisku. Nakładki te mogą zostać usunięte, by wykorzystać stalowe szczęki, bez obawy o wytrzymałość czy ochronę drewna. Imadło Quick Close zostało przystosowane do montażu do blatu lub belki. Rozstaw jego szczęk wynosi do 110 mm, a szerokość 80 mm.

Imadło Stanley dostępne jest w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

Cena detaliczna Quick Close wynosi 135 zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »