Firma » Biznes

Quick Park w Mysłowicach to wielki zakład pracy

Quick Park w Mysłowicach to wielki zakład pracy
Zobacz więcej zdjęć »
Quick Park to pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Mysłowicach. Każdego dnia tysiące ludzi robi tu zakupy, uczęszcza do restauracji, czy chodzi do kina. O wysoką jakość obsługi klientów dba ponad 300 osób zatrudnionych u najemców galerii.
Quick Park to pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Mysłowicach. Każdego dnia tysiące ludzi robi tu zakupy, uczęszcza do restauracji, czy chodzi do kina. O wysoką jakość obsługi klientów dba ponad 300 osób zatrudnionych u najemców galerii. Liczba ta wraz z około 20 pracownikami administracji, ochrony i serwisu sprzątającego daje nam blisko 330 osób, które znalazło zatrudnienie dzięki inwestycji Real2B Development.

Przez cztery miesiące funkcjonowania centrum Quick Park przerodziło się w centrum życia społeczno-kulturalnego mieszkańców. W obiekcie, na powierzchni 13 160 m2 znajduje się około 45 sklepów, punktów usługowych, gastronomicznych oraz pierwsze w mieście wielosalowe kino - OH Kino. W sąsiedztwie parkingu znajduje się stacja benzynowa Orlen oraz jedyna w Mysłowicach restauracja sieci McDonald's.

- Galeria handlowa Quick Park to blisko 330 osób, którzy każdego dnia dbają o prawidłowe funkcjonowania obiektu i zadowolenie odwiedzających nas klientów. Mam tu na myśli wszystkich, począwszy od pracowników w sklepach, kierowników sklepów, poprzez cały szereg firm serwisowych, sprzątających, ochroniarskich i zaplecze techniczne, aż po pion administracyjny. Wszystkich cechuje profesjonalizm, bez którego sukces naszej galerii nie byłby możliwy - mówi Agnieszka Drucis, Dyrektor Marketingu i PR Real2B Development.

QUICK PARK ZNACZĄCYM PRACODAWCĄ
Galeria handlowa Quick Park w Mysłowicach zatrudnia blisko 330 osób. To istotna z punktu widzenia Urzędu Miasta liczba zważywszy na fakt, iż liczba osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mysłowicach na koniec lutego 2017 roku wyniosła 1 782 osoby. Stopa bezrobocia w Mysłowicach jest jedną z najniższych w regionie i oscyluje na poziomie 6,3 proc.


***
Deweloperem obiektu jest Real2B Development Sp. z o. o., która wspólnie z inwestorami: Retail Parks Fund FIZ AN oraz renomowanymi bankami, realizuje sieć kilkudziesięciu regionalnych hybrydowych centrów handlowych pod nazwą Quick Park na terenie całego kraju. Cechą charakterystyczną Quick Parków jest ich usytuowanie bezpośrednio przy głównych arteriach komunikacyjnych oraz przy największych osiedlach mieszkaniowych. Quick Parki dedykowane są mieszkańcom mniejszych miejscowości - do 100 tys. ludności, którzy wzorem wielkich miast, będą mogli na co dzień korzystać z możliwości i atrakcji, jakie oferują centra handlowe. Wszystko to w jednym miejscu z kwadransem na dojazd. W listopadzie 2016 r. zostały otwarte pierwsze w Polsce tego typu obiekty: Quick Park Strzegom i Quick Park Mysłowice. W przygotowaniach i realizacji są także obiekty w Sulechowie, Olkuszu, Oławie, Pułtusku, Kępnie, Turku oraz Konstancinie-Jeziorna.

***
Zarządcą obiektu jest Property2B Sp. z o.o., firma powołana do kompleksowego zarządzania obiektami komercyjnymi. Świadczy ona pełny zakres obsługi nieruchomości, w tym m. in. audyty techniczne, rekomercjalizacje, HR, prowadzenie ksiąg rachunkowych, budżetowanie, rozliczanie opłat wspólnych i kontrolę należności. Property2B zatrudnia najlepszych ludzi w branży, którzy trwale umacniają relacje z najemcami.

***
Grupa Real2B powstała w 2013 roku. Tworzą ją Real2B Development - firma dewelopersko-inwestycyjna, która wspólnie z inwestorem Retail Parks Fund FIZ AN tworzy ogólnopolską sieć Quick Parków. Property2B, które zarządza Funduszem RPF FIZ AN oraz nadzoruje jego spółki portfelowe. Capital2B świadczący kompleksowe usługi z zakresu finansowania inwestycji.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

artur@multian.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »