Zdrowie » Dziecko
Quilling i ozdoby z papieru | Empik Silesia
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Co można wykonać przy użyciu specjalnych igieł do nawijania oraz cienkich papierowych pasków? Przyjdź na nasze warsztaty w empiku i sprawdź, na czym polega technika zwana quillingiem, a później wykorzystaj nową wiedzę w praktyce. Przekonasz się, że własnoręczne wykonanie fantastycznych małych kwiatów i innych drobnych ozdób do domu to całkiem prosta sprawa, chociaż nieźle zakręcona. Wiek 10+
Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu mój empik. Kartę programu można założyć w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć. Bazą do pracy warsztatowej jest produkt dostępny w salonie, wskazany przez prowadzącego. Żeby przystąpić do pracy, wystarczy się w niego zaopatrzyć.
Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności manualnych. Zapraszamy!
Zapisy na warsztaty: Katowice 603 116 924
Dołącz do naszej grupy na fb Czas na DIY
www.facebook.com/groups/czasnadiy/
Nadesłał:
jagoda.stula@empik.com
|

Puste biura to mit? Pracownicy wrócili, ale potrzeba zmian, by ich zatrzymać
Cieplejszy i oszczędny dom z dofinansowaniem. Jak zdobyć wsparcie na termomodernizację w 2026 roku?
Nowy system Mesh Wi-Fi 7 Whole Home marki Tenda
Grecki serial „Save me” opowie o wielkich tajemnicach niewielkiego miasteczka
Rynek oprogramowania do zarządzania biurami jest warty miliardy dolarów
Komentarze (0)