Firma » Biznes

Quocirca Managed Print Services Market Landscape: Xerox liderem po raz ósmy

Czołowa pozycja Xerox jako dostawcy usług zarządzania drukiem (Managed Print Services, MPS) pozostaje niezagrożona – podaje najnowszy raport ośrodka Quocirca. W jego wydaniu z 2017 roku Xerox już po raz ósmy zajmuje pierwsze miejsce.

Oferta Xerox MPS odpowiada na złożone oczekiwania firm wkraczających w erę cyfrowej transformacji – tej przeprowadzanej zarówno w wielkich organizacjach, jak i firmach z sektora MŚP. Od zautomatyzowania przepływu pracy po analitykę – to działania, w których pomoże nowa linia urządzeń wielofunkcyjnych z wbudowaną technologią ConnectKey®

 

Nowe portfolio przekształca tradycyjne urządzenia drukujące w inteligentnych asystentów biurowych. Spersonalizowane, zautomatyzowane funkcje przepływu pracy, dostęp do chmury za pomocą jednego gestu, gotowość do pracy zdalnej, dostosowane aplikacje i wielowarstwowe zabezpieczenia pomagają osiągać większą produktywność i efektywność przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa danych. Dzięki rozwiązaniom Xerox MPS, łatwiej kontrolować procesowanie i koszty generowania dokumentów.

 

Raport Quocirca, który analizuje poziom usług dla rynku MŚP, wspomina o „wyjątkowych możliwościach Xerox w ofercie skierowanej do środowisk biurowych, aż po drukowanie produkcyjne i silnym ukierunkowaniu firmy na wprowadzanie innowacji”.

 

- Xerox pozostaje bezsprzecznym liderem rynku MPS – już po raz ósmy z kolei – komentuje Louella Fernandes, associate director, Quocirca. – Innowacje Xerox w zakresie m.in. bezpieczeństwa czy analityki bardzo wzbogacają portfolio firmy. Mowa szczególnie o technologii ConnectKey, która z dużym prawdopodobieństwem umożliwi w przyszłości zautomatyzowanie przepływu pracy zarówno w wielkich organizacjach, jak i małych i średnich przedsiębiorstwach – dodaje.

 

Raport Quocirca ocenia wybranych dostawców usług MPS, określając jednocześnie branżowe trendy oparte na ankiecie konsumenckiej. Wynika z niej, że:

·         82% respondentów wymienia cyberbezpieczeństwo jako jeden
z kluczowych powodów dla implementacji rozwiązań MPS

·         Jedynie 25% respondentów uważa, że ich środowisko wydruku jest
w pełni chronione

·         60% organizacji zaraportowało przynajmniej jedno naruszenie bezpieczeństwa danych w ich środowisku wydruku  

 

- Zarządzanie informacjami i ich ochrona mają ogromne znaczenia dla organizacji, niezależnie od ich rozmiaru. Nieustająca czujność w tym zakresie musi stać się częścią strategii bezpieczeństwa firmy. W przeciwnym razie organizacje mogą stracić czas, pieniądze i zaufanie klientów – twierdzi Ted Dezvane, Managed Document Services Leader, Xerox. – Urządzenia Xerox posiadają kompleksowy moduł bezpieczeństwa, dzięki któremu są aktywnie chronione. Najnowszy raport Quocirca udowadnia, że organizacje uważają MPS za istotny element ich taktyki zapewniania bezpieczeństwa w dobie cyfrowej transformacji.  

 

Inne wyróżnienia

W zeszłym roku Xerox został również liderem analizy IDC MarketScape: Worldwide Document Workflow Services Hardcopy 2016 Vendor Assessment, uzyskując tym samym po raz szósty z rzędu czołową pozycję w raporcie IDC MarketScape, badającym usługi zarządzania drukiem i środowiskiem wydruku.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Linkleaders

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 13 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »