Firma » Bankowość

Rachunek 4x4 – kolejna nowość w ofercie Alior Banku dla firm

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych, którzy chcą samodzielnie dostosowywać usługi bankowe do potrzeb swojej firmy, Alior Bank wprowadza do swojej oferty nowy, atrakcyjny Rachunek 4x4.

W ramach nowej oferty bank oferuje bezpłatnie: prowadzenie rachunku, przelewy internetowe do ZUS i US, wydanie i korzystanie z pierwszej karty debetowej oraz księgowość online na portalu zafirmowani.pl. Ponadto klienci, w zależności od własnych potrzeb, mają do wyboru cztery pakiety usług dodatkowych.


Pakiet Krajowy to gwarancja darmowych internetowych przelewów Elixir oraz 10 przelewów natychmiastowych w miesiącu. W ramach pakietu przedsiębiorcy otrzymują także SMS-y autoryzacyjne i powiadomienia SMS za 0 zł.

 

W ramach Pakietu Gotówkowego przedsiębiorcy mogą za 0 zł dokonywać transakcji we wpłatomatach  Planet Cash i Euronet, a także wypłacać gotówkę we wszystkich krajowych bankomatach. Zyskują również  darmowe wpłaty i wypłaty w wysokości do 10 tys. zł (w miesiącu) w oddziałach banku.

 

Pakiet Zagraniczny to 0 zł prowizji od bezgotówkowych transakcji zagranicznych kartą debetową, darmowe wypłaty z zagranicznych bankomatów oraz dostęp do platformy autodealing. Klienci, którzy wybiorą ten pakiet, otrzymają również 10 internetowych przelewów SEPA w miesiącu za 0 zł. 

Pakiet Oszczędny to natomiast oferta dla wszystkich, którzy chcą zyskać wyższe oprocentowanie środków na rachunku lokacyjnym - nawet 2 %. Klienci nie zapłacą za przelewy z rachunku lokacyjnego na rachunek główny prowadzony w Alior Banku. W ramach pakietu bank proponuje również 0 zł za korzystanie z lokat overnight oraz niższe opłaty za prowadzenie rachunków pomocniczych.

- Tworząc nową ofertę rachunku, chcieliśmy udostępniać rozwiązania, które najlepiej zaspokoją oczekiwania przedsiębiorców z różnych branż. Zaproponowana przez nas konstrukcja Rachunku „4x4" jest odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy chcą samodzielnie dopasowywać rozwiązania do aktualnych potrzeb firmy - mówi Mikołaj Lis, Dyrektor Działu Produktów Depozytowych KB w Alior Banku.

Przedsiębiorcy mogą wybierać dowolne kombinacje pakietów tak, by tworzyć rachunek w stu procentach dostosowany do ich indywidualnych potrzeb. Każdy pakiet można wyłączyć i włączyć na życzenie klienta. Opłata za jeden pakiet wynosi tylko 10 zł miesięcznie - w ramach tej kwoty klient otrzymuje szereg udogodnień, a opłaty za oferowane w pakietach usługi są wyłączone lub znacznie zredukowane
w stosunku do stawek w standardowej Tabeli Opłat i Prowizji. Co ważne, firma może wybrać wyłącznie podstawową wersję rachunku, która jest darmowa, bez konieczności doboru żadnego z dodatkowych pakietów.

Oferta jest skierowana do nowych klientów, którzy rozliczają się na zasadach uproszczonej księgowości.
Obecnie rachunek można założyć w oddziale banku, niebawem będzie go również można otworzyć przez internet, na stronie www.aliorbank.pl.    Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

UPR
http://ketchum.com/warsaw

Komentarze (1)

 • avatar
  ~opiekunnestbank 2018-06-28 18:03:33

  Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z ofertą konta firmowego w Nest Banku. Nasz bank dla osób prowadzących własną firmę czy działalność ma bezwarunkowe BIZnest Konto, w którym za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, internetowe przelewy krajowe (w tym do ZUS i US), wydanie i używanie karty płatniczej, wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatach sieci Euronet, korzystanie z Bankowości Internetowej (w tym również za kody SMS do autoryzacji przelewów) oraz internetowe przelewy europejskie SEPA. Konto można założyć na stronie internetowej banku, w aplikacji mobilnej lub w oddziale banku. Więcej na stronie banku: nestbank.pl

  Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

  Pozdrawiam,
  Opiekun Klienta Nest Bank
  nestbank.pl


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »