Dom » Wnętrza

Radaway na Targach ISH we Frankfurcie

Radaway na Targach ISH we Frankfurcie
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 11-15 marca 2019 r. we Frankfurcie nad Menem odbędą się największe międzynarodowe targi branży wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania, instalacji sanitarnych oraz wyposażenia łazienek. Wśród wystawców po raz kolejny pojawi się firma Radaway.

Producent komfortowych i designerskich kabin prysznicowych oraz brodzików zaprezentuje swoje najnowsze i flagowe produkty.

 

Targi ISH to jedno z najważniejszych wydarzeń w Europie, skupiające jednocześnie ponad 2 500 marek z branży wodno-sanitarnej. Nie mogło zabraknąć na nich firmy Radaway. Marka podczas pięciodniowego spotkania (11-15 marca) przedstawi wiodące modele oraz propozycje z linii Hypnotic, czyli stylowe i oryginalne kabiny z czarnymi elementami. Odwiedzający stoisko F15 w Hali 3.0 będą mieli również okazję, jako pierwsi zobaczyć nową serię kabin (5 modeli z czarnymi i 19 z chromowanymi profilami) oraz nowe modele brodzików. Nie zabraknie także prezentacji usługi laserowego grawerowania, dzięki której wygrawerowany wzór staje się ciekawą ozdobą każdej kabiny.

 

Wszystkie wystawiane kabiny charakteryzuje nowoczesny design i komfort użytkowania. Modele zabezpieczone są powłoką hydrofobową EasyClean®, chroniącą przed zanieczyszczeniami oraz dostępne są w autorskim programie „Na miarę”, który umożliwia dopasowanie ich wymiarów do indywidualnych potrzeb.

 

 

Zapraszamy na stoisko Radaway: F15, Hala 3.0

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »