Dom » Wnętrza

Radaway w programie "Budując marzenia"

Radaway w programie "Budując marzenia"
Zobacz więcej zdjęć »
Anna Dereszowska realizuje ambitny plan. W programie „Budując marzenia” pokazuje, jak zmienia swoje życie i częściowo przenosi się z tłocznej Warszawy na zaciszne Mazury.

W mieszkaniowej rewolucji Annie Dereszowskiej towarzyszy marka Radaway, która współtworzy relaksujący klimat łazienki w nowym domu aktorki.

 

W TVN Style oraz w TVN możemy oglądać program „Budując marzenia”, w którym Anna Dereszowska pokazuje fragmenty swojego życia i budowę nowoczesnego siedliska na urokliwych Mazurach. Widzowie mają okazję podglądać cały etap budowy domu, począwszy od jego projektowania, na dekorowaniu kończąc i tym samym czerpać inspiracje do aranżacji własnych czterech kątów. Anna Dereszowska w swoim nowym domu z Radaway urządza dwie łazienki. Na jaki wystrój i oryginalne rozwiązania zdecydowała się aktorka?

 

Oba pomieszczenia utrzymane są w naturalnych barwach – kamienia, drewna, jasnych brązach czy nawet odcieniach bakłażanu, co pozwala stworzyć niezwykły klimat. Oryginalny charakter dwóch łazienek podkreślają też zastosowane kabiny prysznicowe Radaway. Anna Dereszowska wybrała dwa modele z serii black - NES BLACK DWJ I oraz ESSENZĘ PRO BLACK KDJ, których czarne detale doskonale współgrają z innymi elementami wyposażenia w tym samym kolorze. Czarna armatura oraz pasujące do czarnych okuć i profili baterie tworzą idealną kompozycję - wyrazistą i bardzo stylową. Obie kabiny wyróżnia nowoczesny design. Czarna mocna rama modelu NES staje się jednocześnie ciekawą dekoracją wnętrza, delikatna Essenza zaś wisienką na torcie aranżacji.

 

- Cieszymy się, że Anna Dereszowska do swojego nowego domu na Mazurach wybrała kabiny Radaway.  To dla nas ogromne wyróżnienie i najlepsza rekomendacja. Wybrane przez panią Annę modele stworzone zostały w programie „Na miarę”, dzięki któremu idealnie pasują do sytuacji aranżacyjnej i doskonale komponują się z wystrojem łazienek. Jesteśmy przekonani, że będą służyć całej rodzinie przez długie lata – mówi Hanna Błaszak, ekspert firmy Radaway.

 

„Budując marzenia” to niejedyny program, w którym można było zobaczyć produkty Radaway. Marka pojawiała się również w stacji TVN w „Remontach Szelągowskiej”. Wielokrotnie po kabiny czy parawany nawannowe sięgali do swoich projektów również znani blogerzy branży wnętrzarskiej m.in. Katarzyna Tusk prowadząca blog „Make Home Easier” czy popularna psychoterapeutka Tatiana Mindewicz-Puacz.

 

Najbliższe emisje „Budując marzenia” z marką Radaway: 18.12, 19.12 oraz po nowym roku, między 8 a 29 stycznia. Program dostępny jest również na platformie Player.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »