Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Radiofrekwencja - fale radiowe Kraków

Radiofrekwencja - fale radiowe Kraków
Zobacz więcej zdjęć »
Większość gabinetów Medycyny Estetycznej podaje Zabieg Falami Radiowymi jako zabieg wykonywany za pomocą lasera... nic bardziej mylnego!!!

Świeża, piękna i młoda cera, ładnie wyglądające ciało jest marzeniem każdej kobiety. Niestety do tej pory trudno było to osiągnąć.
Radiofrekwencja to unikalna, nowoczesna, medyczna metoda napinania skóry, poprawy konturu twarzy, szyi, brzucha, ud i ramion. Zabiegi tą metodą odnawiają skórę. Odzyskuje ona utraconą jędrność, elastyczność i wygładza zmarszczki. Dzięki aktywizacji fibroblastów skóra będzie produkowała włókna kolagenu tak, jakby była o kilka lat młodsza. Fale radiowe emitowane do wybranych warstw skóry podgrzewają włókna kolagenowe (40-45C) w tej temperaturze kolagen regeneruje się a naskórek nie zostaje uszkodzony. Urządzenie emituje energie trzydolarowo, co daje kontrole nad głębokością wysyłanej energii i zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo odróżnieniu od innych urządzeń wykorzystujących fale radiowe. W ostatecznym efekcie skóra zostaje ściągnięta i zagęszczona, poprawia się jej struktura, zmarszczki ulegają wygładzeniu, poprawia się owal twarzy oraz napięcie skóry.

Doskonałe wyniki osiąga się również przy modelowaniu sylwetki . Selektywne ogrzanie komórek tłuszczowych prowadzi do zwiększenia ich metabolizmu . Podwyższenie temperatury  powoduje wydzielenie kwasów tłuszczowych do otaczającej macierzy oraz układu naczyniowego. Po wydzieleniu kwasów tłuszczowych komórki kurczą się co wraz z kurczeniem się włókien kolagenowych pozwala na zmniejszenie obwodu i cellulitu na obszarze ciała poddanym terapii.

Po każdym zabiegu widzi się różnicę. Znaczny efekt jest po 4 zabiegu. To jest po około 4 tygodniach. W tym czasie rozpoczyna się odnowa kolagenu. Zaleca się wykonanie cyklu 8-10 zabiegów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

NZOZ Perfect Centrum Medycyny Estetycznej
http://www.gabinetyperfect.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »