Technologie » AGD - RTV

Radioodtwarzacz London MP48 Blaupunkta

Radioodtwarzacz London MP48 Blaupunkta
Zobacz więcej zdjęć »
Interesująca stylistyka, głębokie basy oraz możliwość rozbudowy do pełnego systemu Car-Hifi to najważniejsze cechy definiujące radioodtwarzacz London MP48, nowy model linii podstawowej Blaupunkta.

Interesujący wygląd nowy radioodtwarzacz zawdzięcza wyraźnie zaakcentowanej krawędzi płyty czołowej oraz dynamicznej, sportowej linii.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguCentralny element obsługowy - pokrętło z „niebieskim" symbolem marki Blaupunkt oraz chromowe, miedziane i kremowe aplikacje sprawiają, że urządzenie jest oryginalne, wyróżniające się na tle innych produktów. Ponad 4 tysiące dostępnych barw systemu RGB VarioColour z funkcją ColourScan to gwarancja optymalnego dopasowania kolorystyki wyświetlacza do stylizacji deski rozdzielczej.

London MP48 odtwarza płyty CD/CD-RW oraz pliki w formacie MP3 i WMA. Jest wyposażony w tuner radiowy FM Codem III z RDS, który zapewnia bardzo dobrą jakość odbioru, dynamiczne brzmienie i sprawną zmianę częstotliwości. Model posiada trzy zdefiniowane krzywe brzmienia dla następujących gatunków muzyki: rock, pop i muzyka klasyczna, odbiera fale UKF, długie i średnie, jest wyposażony w końcówki mocy max. 4 x 50 W, 4-kanałowe wyjście umożliwiające sterowanie wzmacniaczem zewnętrznym (Pre-Out) oraz w osobne wyjście do podłączenia głośnika niskotonowego (Sub-Out).

Dzięki opcjonalnemu interfejsowi London MP48 jest kompatybilny z bardzo popularnym iPodem, a wejście AUX-/In znajdujące się z przodu urządzenia umożliwia ponadto podłączenie innych zewnętrznych źródeł dźwięku. Model współpracuje również z opcjonalnym interfejsem Bluetooth, który pozwala na bezprzewodowe odtwarzanie rozmów telefonicznych przez głośniki samochodowe. Dzięki wejściu audio dla systemu nawigacyjnego przez głośniki można odtwarzać komunikaty głosowe. Wyjście TMC-Out daje ponadto możliwość podłączenia zewnętrznego systemu dynamicznej nawigacji.

Radioodtwarzacz London MP48 jest dostępny w specjalistycznych sklepach ze sprzętem car audio. Sugerowana cena detaliczna brutto - 599 PLN (stan: marzec 2008).

Blaupunkt, marka należąca do Grupy Bosch, jest znaczącym w skali międzynarodowej producentem sprzętu car multimedia. Firma ma swoją siedzibę w Hildesheim oraz fabryki w Portugalii, na Węgrzech, w Tunezji i Malezji. W 2007 roku obroty przedsiębiorstwa wyniosły ponad 1,3 mld euro. Blaupunkt zatrudnia na całym świecie blisko 9 tys. pracowników.

W Polsce Blaupunkt obecny jest od 1993 roku. Jako dział branżowy firmy Robert Bosch Sp. z o.o. oferuje radioodtwarzacze, systemy nawigacji, systemy multimedialne, głośniki, wzmacniacze oraz akcesoria i komponenty car audio.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Robert Bosch Sp. z o. o.
http://www.bosch.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »