Kultura, sztuka » Kultura

Rajskie ptaki w CH Janki

Rajskie ptaki w CH Janki
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę 18 czerwca 2011 r. w Centrum Handlowym Janki można było oglądać najpiękniejsze okazy egzotycznych ptaków, pochodzących z najdalszych zakątków świata. Okazy stworzone zostały przez dzieci w ramach bezpłatnych zajęć edukacyjnych prowadzonych przez artystów Fundacji Atelier.

W sobotę 18 czerwca 2011 r. w Centrum Handlowe Janki miało miejsce kolejne spotkanie z cyklu „Warsztaty twórczego rozwoju", podczas którego kilkudziesięciu małych artystów stworzyło niepowtarzalne dzieła. Od początku czerwca Centrum Handlowe Janki organizuje bezpłatne warsztaty plastyczne dla dzieci. Każde spotkanie ma inny motyw przewodni. W ostatnią sobotę były nim „Rajskie ptaki". Wcześniej: „Głębia oceanu" i „Latawce". W spotkaniach może wziąć udział każde dziecko, bez względu na stopień umiejętności. Kolejne zajęcia odbędą się już we wtorek, 21 czerwca 2011 r. Uczestnikami będą dzieci z przedszkola Nasze Dzieci w Pruszkowie.

„Ideą projektu „Warsztaty twórczego rozwoju" jest kształtowanie rozwoju artystycznego dzieci i ich wrażliwości plastycznej na kształt, kolor i formę" - mówi Teresa Starzec, dyrektor Fundacji Atelier. „W czasie zajęć dzieci poznają i uczą się wykorzystywać różne środki wyrazu plastycznego, tworząc dzieła inspirowane własną wyobraźnią i zaproponowaną przez nas tematyką. Efekty są niesamowite. Dzieci zaskakują nas pomysłowością, a rodzice - zaangażowaniem."

Terminy kolejnych zajęć można sprawdzać na bieżąco pod adresem: http://www.facebook.com/warsztatytworczegorozwoju. W ramach „ Warsztatów twórczego rozwoju" Centrum Handlowe Janki organizuje zajęcia dla dzieci indywidualnych wraz z rodzicami (soboty) oraz dla grup zorganizowanych z przedszkoli z Janek i okolic (wtorki).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »