Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

„Rak. To się leczy!” CH Wola Park zaprasza na weekend z onkologią

O tym, że rak wcześnie wykryty jest całkowicie wyleczalny, a także co nas powinno niepokoić oraz jakie badania profilaktyczne powinniśmy wykonywać będzie można dowiedzieć się podczas najbliższego weekendu w Centrum Handlowym Wola Park.
Ogólnopolska kampania społeczna „Rak. To się leczy!" jest pierwszą w Polsce akcją łączącą najważniejsze organizacje lekarzy onkologów i pacjentów onkologicznych. CH Wola Park zaprasza od piątku - 24.05.2013 r. do niedzieli - 26.05.2013 r. do udziału w kobiecej odsłonie kampanii pod hasłem Woman's Day. Przez cały weekend trwać będą spotkania z ekspertami kampanii oraz osobami, które wygrały z nowotworem. W niedzielę, gościem specjalnym wydarzenia będzie Krystyna Kofta, pisarka i felietonistka, która otwarcie mówi o swojej walce z nowotworem. Opowiadać będzie między innymi o swojej twórczości, którą w dużej mierze poświęca kobietom. Zaproszenia na ekskluzywne spotkanie z autorką będzie można wygrać w różnych konkursach, również tych organizowanych na miejscu.

Celem spotkań z cyklu Woman's Day jest zachęcenie wszystkich, a w szczególności dbające o zdrowie rodziny kobiety, do badań profilaktycznych. Rak wcześnie wykryty jest całkowicie wyleczalny. Edukatorzy akcji będą więc przekonywać, by nie bać się wykonywać badań i by wysłuchiwać sygnałów, jakie wysyła nam organizm. Dodatkowo na uczestników wydarzenia czekać będą dietetyk oraz dermatolog. Będzie można także dowiedzieć się więcej na temat finansowania na wypadek choroby nowotworowej.

Dodatkowo podczas Woman`s Day rozdawane będą okolicznościowe almanachy „Warto wiedzieć, by wygrać". To stworzone przez organizatorów kampanii „Rak. To się leczy!" kompendium wiedzy o nowotworach, sposobach ich rozpoznawania, a także wskazówki, jak żyć, żeby zminimalizować ryzyko choroby. Na uczestników czekać będą również konkursy edukacyjne.

Centrum Handlowe Wola Park zaprasza na Woman's Day w:

Piątek w godz. 16:00 - 20:00

Sobotę w godz. 12:00 - 20:00

Niedzielę w godz. 12:00 - 20:00Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

FH

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »