Kultura, sztuka » Muzyka

Rammstein Truck Tour w Polsce

24 maja do Katowic, do Silesia Center, przyjedzie ciężarówka z wielką zapałką, aby promować nowe wydawnictwo zespołu Rammstein (Universal Music Polska)– pierwszy premierowy album od dekady. Ten swoisty happening potrwa od 16:00 do 19:00.

Ten swoisty happening potrwa od 16:00 do 19:00 i będzie miał w Polsce dodatkowe atrakcje w postaci konkursów prowadzonych przez dziennikarzy Antyradia. Stacja wraz z siecią Empik jest partnerem akcji.

Zapałka jest nawiązaniem do okładki płyty, która już na kilka tygodni przed oficjalna premierą znalazła się na szczycie zestawienia bestsellerów. W konkursach zostaną rozdane atrakcyjne nagrody w postaci dwóch podwójnych biletów na koncert RAMMSTEIN w Chorzowie, płyt zespołu i gadżetów oraz cennych nagród pocieszenia ufundowanych przez Antyradio. Dla miłośników muzyki w serwisach cyfrowych do wygrania będą półroczne pakiety Spotify Premium. Szczególną gratką będą trzy wyjątkowe nagrody w postaci… tatuaży z logo zespołu! Tatuaże będą wykonywane na miejscu w chronionym, sterylnym miejscu przez Sapera z częstochowskiego Saperous Studio.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

jagoda.stula@empik.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »