Społeczeństwo » Społeczeństwo

Randki w Holandii

Randki w Holandii
Zobacz więcej zdjęć »
Emigracja Polaków w celach polepszenia swojego standardu życia jest nieodłączną codziennością wielu polskich rodzin. Wiąże się to z opuszczeniem swojego ukochanego miasta, wsi - czyli Małej Ojczyzny.

Zostawiamy swoich znajomych, związki, rodziny, domy, dobytki, byleby tylko żyło nam się lepiej - w nadziei na lepsze jutro i przywiezienie choć odrobinę pieniędzy, lub w przypadku braku perspektyw opcję pozostania za granicą już na zawsze. Trafiamy do wcześniej nie znanej nam przestrzeni - pełnej różnych narodowości, obcego języka, kultury, zachowań, czując się tam niekomfortowo, nieswojo. Nie potrafimy odnaleźć się w tej przestrzeni. Jednak podejmujemy walkę - decydujemy się na pracę, która przeważnie jest ciężka. Walczymy z tęsknotą za przestrzenią, która jest nam bardziej przyjazna niż teraźniejsza. Zaczyna nam brakować bliskości, pragniemy miłości. Dlatego też powstał portal taki jak Polish Hearts Holandia, który pozwala na zwalczenie tego strasznego stanu samotności. Zrzesza on osoby na emigracji, które wyjechały, a tęsknią za Polakami/Polkami, z którymi mogą się bez większych problemów porozumieć. Każda osoba może tam założyć konto, wypełnić swój profil niezbędnymi rzeczami, które pozwolą na odpowiedni dobór tej drugiej osoby, aby się spotkać i sprawdzić czy na prawdę pasują do siebie. Jest to znaczne ułatwienie, ponieważ gdybyśmy chcieli szukać na własną rękę, zajęłoby nam to bardzo dużo czasu, który moglibyśmy przeznaczyć na przykład na własny rozwój osobisty. Portal pozwala na dodanie sporej ilości zdjęć, które w znaczny sposób pozwolą zaprezentować się drugiej osobie, by dopasowanie było jak najbardziej dokładne. Jeśli właśnie jesteś w takiej sytuacji, znajdujesz się w Holandii i chciałbyś spróbować znaleźć miłość swojego życia pomimo wszelkich przeciwności. Nie bój się, warto czasem w życiu zaryzykować i sprawić, by stało się bardziej kolorowe. To, że znajdujemy się w takim punkcie życia a nie w innym, nie jest ostatecznością. Wykonaj pierwszy krok i wejdź na http://www.polishhearts.nl/, serwis Polish Hearts z Holandii. 


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

polishon

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »