Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Ratunek dla Twojego karku

Medivon, wiodący producent urządzeń do masażu i akcesoriów healthcare, wprowadził na rynek masażer szyi i karku MK-2701, który ma za zadanie rozmasować i uwolnić od bólu spięty kark i plecy.

Urządzenie wykonane jest z trwałego połyskującego plastiku, z zewnątrz jest biały z niebieskimi elementami, natomiast jego środek jest w kolorze grafitowym. Masażer idealnie dopasowuję się do kształtu naszego karku, sam się stabilizuje. W zestawie możemy znaleźć również bezprzewodowy pilot z wyświetlaczem, który umożliwi Ci wybór trybu pracy i mocy masażu. Masażer usuwa różne rodzaje schorzeń kręgosłupa i pomaga uporać się z nerwobólami, leczy także objawy migreny. Urządzenie posiada wbudowane 2 elektrody, ale także umożliwia podłączenie elektrod zewnętrznych (dostępne w zestawie).

 

Masaże może pracować w 3 trybach:

- masaż wibracyjny;

- ogrzewanie przez wbudowane elektrody;

- masaż mięśni prądami EMS (przez wbudowane lub zewnętrzne elektrody).

W zestawie oprócz masażera znajduje się instrukcja obsługi w języku polskim, ładowarka, elektrody oraz łatwy w obsłudze pilot.

Zasilanie: 230V

Cena: 249,99 zł

Dostępny na stronie: https://medivon.pl/  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Krzysztof Kiszewski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »