Dom » Wnętrza

Raumplus zaprasza do wirtualnej przestrzeni

Raumplus zaprasza do wirtualnej przestrzeni
Zobacz więcej zdjęć »
Targi IMM w 2021 zmieniły swoją formułę na wirtualną. Dlatego Raumplus w rekordowym czasie opracował specjalną platformę internetową, która już na stałe zagościła na stronie internetowej firmy. Służy ona zarówno partnerom handlowym, jak i klientom indywidualnym.

 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wirtualne stanowisko

 

Od 18 stycznia stanowisko targowe Raumplus można odwiedzić korzystając z technologii 360° na stronie: https://www.raumplus.de/messe2021/. Teraz bez wychodzenia z domu, podążając za wskazówkami, możemy poczuć się jak na prawdziwych targach. – Wirtualna prezentacja nie jest w stanie zastąpić spotkania z klientami twarzą w twarz. Jednak nie wiadomo, kiedy to będzie w pełni możliwe, a czekanie z założonymi rękami nigdy nie wpisywało się w plan działań marki Raumplus i jej zespołu. Dlatego postanowiliśmy szybko dopasować się do aktualnych warunków – komentuje Carsten Bergmann, Prezes Zarządu Raumplus GmbH. Wśród zaprezentowanych na stoisku modeli nowościami jest nowa wersja drzwi wahadłowych Slim Door Slim Line w wersji dwuskrzydłowej oraz system modułowy Creo, który został już wdrożony do produkcji i będzie dostępny w wielu różnych wariantach.

 

Wirtualny dom

 

Oprócz wirtualnego stoiska Raumplus przygotował również wirtualny spacer 360° po specjalnie zaprojektowanym „Raumplus House”. To pełne inspiracji i gotowych podpowiedzi rozwiązanie skierowane do klientów indywidualnych. Siedem różnego rodzaju pomieszczeń zostało zaaranżowanych za pomocą systemów do przechowywania, różnego rodzaju drzwi i szklanych ścianek. Najeżdżając kursorem na oznaczone produkty otrzymujemy dodatkowe informacje w postaci filmów i opisów. Możemy również pobrać broszury ze szczegółowymi specyfikacjami i rysunkami technicznymi. Najlepiej się o tym przekonać na stronie: https://www.raumplus.de/haus/

 

W Raumplus wszyscy mają nadzieję, że już wkrótce znów stanie się możliwy kontakt bezpośredni z klientem na szerszą skalę. Do tego czasu firma w dalszym ciągu będzie optymalizować platformę cyfrową. www.raumplus.com

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

michalnowicki

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »