Dom » Wnętrza

Raz, dwa - i zamknięte! Nowe pojemniki od Paclana

Raz, dwa - i zamknięte! Nowe pojemniki od Paclana
Zobacz więcej zdjęć »
Dobrze zaopatrzona lodówka to nie wszystko. Aby produkty na długo zachowały świeżość i wartości odżywcze, trzeba je odpowiednio przechowywać.Pojemniki Fresh Life marki Paclan znakomicie wywiążą się z tego zadania.
Paclan stworzył bogatą linię plastikowych pojemników, których różnorodne kształty i rozmiary ułatwią przechowywanie wielu różnych rodzajów pożywienia.Każde pudełko wyposażone jest w szczelną pokrywę wzmocnioną silikonową uszczelką, która zapewnia całkowitą izolację. Bez obaw możemy przechowywać produkty o rozmaitej konsystencji - nic się nie wyleje ani nie wysypie. Pewność gwarantuje także system czterech zatrzasków. Umieszczając pożywienie w pojemniku, uchronimy je przed wyschnięciem czy szybkim zepsuciem. Fresh Life nadają się nie tylko do biernego przechowywania żywności - są wykonane z materiału odpornego na bardzo niskie i wysokie temperatury. Dzięki temu możliwe jest zamrażanie produktów umieszczonych w pojemnikach, a także odgrzewanie potraw w temperaturze nawet 120°C. Wszystkie produkty z linii można myć w zmywarce. Pojemniki dostępne są w pojemnościach od 0,3 do 2,5L. Do kupienia zarówno pojedynczo, jak i w zestawach.

Cena: od 6 do 14 zł (pojedyncze pojemniki), od 15 do 25 zł (zestawy)
Więcej informacji znajduje się na: www.paclan.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Publicon
http://publicon.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Areta Szpura, 22 maja, godz. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »