Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Razem dla Parku Tysiąclecia

Razem dla Parku Tysiąclecia
Zobacz więcej zdjęć »
Jeśli działać – to lokalnie. Wrocław Fashion Outlet rusza z wyjątkową akcją na rzecz Wrocławia. Jedna transakcja w ramach programu lojalnościowego Wrocław Fashion Club dziennie przez cały wrzesień to każdorazowo 5 złotych przekazane na rzecz rozwoju bioróżnorodności Parku Tysiąclecia

Po sukcesie ubiegłorocznej akcji „Zasadź z nami las” także w tym roku chcemy zaangażować się w akcję, która pokazuje, że środowisko, w jakim funkcjonujemy jest dla nas niezmiernie ważne. Ruszamy z akcją, której celem jest rozwój bioróżnorodności Parku Tysiąclecia, znajdującego się w sąsiedztwie naszego centrum. Do akcji pragniemy zaangażować naszych klientów, aby także oni mogli mieć wpływ na przyszłość bliskiego im miejsca – mówi Katarzyna Warzecha, marketing manager Wrocław Fashion Outlet.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Na czym polega akcja Razem dla Parku Tysiąclecia? Wystarczy dołączyć do programu lojalnościowego Wrocław Fashion Club, z którym dodatkowo będziemy oszczędzać na zakupach. Każdy dzień używania karty bądź aplikacji mobilnej podczas zakupów przez danego użytkownika, od 1 do 30 września, to 5 złotych, które Wrocław Fashion Outlet przekaże na rozwój bioróżnorodności Parku Tysiąclecia. To obszar o powierzchni niemal 90 ha, który został stworzony ponad 20 lat temu. Z jednej strony ogranicza go Autostradowa Obwodnica Wrocławia, z drugiej zaś brzeg rzeki Ślęzy. Dziś to dla mieszkańców okolicznych osiedli – m.in. Nowego Dworu czy Muchoboru Wielkiego – jedno z miejsc, gdzie można spędzić czas na łonie przyrody, pobiegać, pojeździć na rowerze, czy odpocząć wśród zieleni, z dala od pędu codzienności. To także miejsce, w którym odbywały się akcje sportowe i treningi wspierane przez wrocławski outlet. Dziś każdy z nas podczas jesiennych zakupów może dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju tego miejsca.

Każde działanie jest ważne

Stawiamy na promowanie bioróżnorodności, bo tylko ona zapewnia nam funkcjonowanie w zrównoważonym otoczeniu i stanowi gwarancję odpowiedzialnego rozwoju – dodaje Katarzyna Warzecha, marketing manger. – Na co dzień we Wrocław Fashion Outlet wdrażamy wiele rozwiązań z myślą o środowisku. Korzystamy odpowiedzialnie z wody, stosując inteligentne bezdotykowe baterie, które zmniejszają jej zużycie. Redukujemy korzystanie z tworzyw sztucznych, wybieramy ekologiczne i recyklingowe materiały. Minimalizujemy zużycie prądu dzięki systemowi DALI, który automatycznie dostosowuje natężenie światła do poziomu jasności. Wszystko z myślą o przyszłości Wrocławia i kolejnych pokoleń, które także powinny cieszyć się niezwykłością naszego miasta spotkań.

Akcja ”Razem dla Parku Tysiąclecia” wpisuje się w prośrodowiskowe działania Wrocław Fashion Outlet. Dzięki akcji z września 2020 r., w której także uczestniczyli klienci programu lojalnościowego outletu – Wrocław Fashion Club, udało się zasadzić 6 000 sadzonek drzew na wrocławskich Osobowicach. Co szczególnie istotne, w trakcie wiosny i jesieni, kiedy Wrocław zmaga się z problem smogu, drzewa zasadzone dzięki akcji „Zasadź z nami las 2020”, gdy dorosną wyfiltrują około 168 000 kilogramów zanieczyszczeń.

Szczegółowe informacje o akcji Razem dla Parku Tysiąclecia można znaleźć na stronie www.wroclawfashionoutlet.com   Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

apiwek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »