Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

RBA z kampanią promującą kolekcję Ciało Człowieka

Wystartowała najnowsza kampania wydawnictwa RBA promująca kolekcję Ciało Człowieka. Media w kampanii zakupiła agencja mediowa Havas Media.


Hiszpańskie wydawnictwo RBA rozpoczęło nową kampanię na polskim rynku. Tym razem promowana jest kolekcja Ciało Człowieka, która umożliwia zbudowanie własnego modelu szkieletu. Kolekcja obejmuje zestaw części (szkielet, mięsnie i najważniejsze organy), dzięki którym dzieci w prosty i zabawny sposób uczą się o działaniu ludzkiego ciała.
 
Kampania opierająca się na spotach 10’’ i 15’’, potrwa do 30 sierpnia i będzie prowadzona wielokanałowo – w TV (na antenach TVN, Polsatu oraz w stacjach tematycznych) oraz w onlinie. Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja mediowa Havas Media, za kreację odpowiada Studio Zet.
Link do spotu: https://youtu.be/NDq36ZbBPHQ


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PR Communication

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »