Dom » Architektura

RC Design- Polski producent mebli odpowiedzialny za aranżacje najdroższych butików w Europie!

RC Design- Polski producent mebli odpowiedzialny za aranżacje najdroższych butików w Europie!
Zobacz więcej zdjęć »
Swoją działalność rozpoczęli kilkanaście lat temu. RC Design to polski producent mebli zajmujący się kompleksowym wystrojem najdroższych butików na świecie. Będąc na paryskiej ulicy Pierre Charon czy Placu Vendom, z pewnością trafisz na ich realizację aranżacji sklepów luksusowych.

RC Design zajmuje się nie tylko projektami opartymi na indywidualnych potrzebach klienta, ale także wysokiej klasy produkcją i profesjonalnym montażem. Zabudowy ścienne, gabloty, meble wolnostojące, schody, panele tapicerowane - firma zapewni kompleksową realizację projektu nawet najbardziej wymagającego klienta. Polski producent z podłódzkiego Brzozowa ceniony jest wśród europejskich inwestorów.

Światowe uznanie

RC Design realizuje zlecenia zarówno we wnętrzach komercyjnych, jak i prywatnych. Do tej pory większość projektów odbywa się dzięki poleceniom zadowolonych klientów, którzy sami także wracają z nowymi zleceniami. Co doceniają kontrahenci? Przede wszystkim kompleksowość i dbałość o najmniejszy szczegół. Dzięki własnej ślusarni, producent zapewnia wysokiej jakości konstrukcje i detale metalowe. Wszystkie elementy są dopasowywane i dopracowywane na etapie wczesnej produkcji, co wpływa na efekt końcowy. Każde zlecenie wykonywane jest od A do Z, dzięki wykwalifikowanej załodze i 20-letniemu doświadczeniu.

- Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, by na każdym etapie produkcji kontrahenci czuli, że realizujemy projekt profesjonalnie i z dbałością o każdy szczegół. Wysyłamy próbki materiałów, tak by nasi klienci mieli możliwość wyboru surowców, z jakich przygotowana zostanie aranżacja. Zawsze dotrzymujemy również ustalonych terminów. Liczymy się z tym, że zamknięcie butiku nawet na jeden dzień to straty dla naszych kontrahentów - opowiada Rafał Cebula, Prezes Zarządu RC Design.

Indywidualne podejście - klucz do sukcesu

Producent wykonuje zabudowy meblowe, korzystając z szerokiej gamy surowców - szkła, metali i materiałów naturalnych, które wybiera specjalnie wedle upodobań każdego klienta. Przed produkcją skomplikowanych elementów załoga producenta zawsze zaczyna od prototypów. Zdarza się, że fragmenty trzeba dopasować ręcznie tak, aby wszystko idealnie tworzyło całość. Gdy wszyscy są zadowoleni z efektu, powstaje gotowy mebel z docelowego materiału. RC Design specjalizuje się przede wszystkim w meblach lakierowanych i fornirowanych, a zaplecze maszynowe pozwala załodze na wykonywanie elementów meblowych giętych oraz wytwarzanie skomplikowanych brył 3D dzięki pięcioosiowej maszynie numerycznej CNC.

 

Gotowość do każdego wyzwania

Jak RC Design udało się zyskać zaufanie najbardziej ekskluzywnych, światowych marek?        To nie tylko najwyższej jakości wykonanie danej realizacji, ale również podejście zespołu, który zawsze jest gotów sprostać trudnościom i wymaganiom, jakie stawia wieloetapowe zlecenie. Przed realizacją projektu niezbędne są pomiary, zazwyczaj wykonywane w otwartym dla klientów sklepie, co niestety oznacza wiele niedogodności. Zabudowy meblowe ograniczają dojście do ścian, a listwy i wyposażenie przeszkadzają w idealnym dostępie. Co więcej, inwestorzy często proszą o pomiary nocne, tak aby prace były niezauważalne dla klientów. Gdy nie da się dokładnie oszacować pomiarów, eksperci RC Design ostatnie elementy dopasowują podczas montażu w butiku. Zdarza się, że są one bardzo małe, co utrudnia pracę i przemieszczanie. Dodatkowym utrudnieniem są także wąskie uliczki w centrach miast, takich jak Saint-Tropez czy Grenoble, gdzie większe gabarytowo pojazdy nie są w stanie dojechać. Podczas transportu, wszystkie elementy są w odpowiedni sposób zabezpieczone, by nie zostały uszkodzone.

Realizacja projektów, których podejmuje się RC Design, trwa około 2 miesięcy. Składa się na nią przygotowanie dokumentacji technicznej oraz technologicznej, produkcja poszczególnych elementów aranżacji oraz dostarczenie i montaż. Dzięki uwzględnieniu estetycznych i  funkcjonalnych preferencji konsumentów, RC Design wyposaża również międzynarodowe hotele, restauracje oraz sale koncertowe. Jako kraj, możemy się pochwalić światowej klasy producentem, który ceniony jest wśród najbardziej wymagających klientów, jakimi są najdroższe, ekskluzywne marki.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kamilap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »