Dom » Budownictwo

RED Real Estate Development rozbudowuje swoje inwestycje

RED Real Estate Development rozbudowuje swoje inwestycje
Zobacz więcej zdjęć »
RED Real Estate Development, międzynarodowa firma deweloperska, po raz kolejny inwestuje nad Wisłą. Po Poznaniu i Wrocławiu, przystępuje do dalszej rozbudowy osiedla Alpha Park w Warszawie.

Deweloper RED Real Estate Development zrealizował dotychczas wiele inwestycji komercyjnych i mieszkaniowych w Nowym Jorku, Bostonie, Chicago oraz Antwerpii. W Polsce działa z powodzeniem od 10 lat.

 

Aktywny deweloper

Nad Wisłą deweloper inwestuje w budynki mieszkalne i handlowe. W warszawskiej dzielnicy Ursus firma wybudowała już 450 mieszkań, a obecnie kończy pierwszy etap osiedla Alpha Park (90 mieszkań). Duże zainteresowanie skłoniło inwestora do dalszej rozbudowy.

- Popularność naszych mieszkań sprawiła, że decydowaliśmy się rozpocząć kolejny etap projektu – mówi Tomasz Wilczek, dyrektor generalny RED Real Estate Development. - Ursus to dzielnica popularna wśród rodzin z dziećmi i ludzi młodych, którzy planują zakup mieszkania z dobrą komunikacją oraz rozwiniętą infrastrukturą. Cieszymy się, że możemy przedstawić im nową ofertę.

W drugim etapie znajdzie się 87 mieszkań o powierzchni od 32 do 80 mkw., w tym najczęściej poszukiwane trzypokojowe lokale o powierzchni 48 mkw. Nowością będą łazienki z oknami. Klienci mogą wybrać mieszkanie z osobną kuchnią, a także dokupić miejsce postojowe w podziemnym garażu oraz komórkę lokatorską. RED Real Estate Development po raz kolejny zaoferuje możliwość zakupu lokalu wykończonego „pod klucz” w ramach Standardu RED.

Ceny mieszkań w nowym etapie rozpoczynają się od 6400 zł/mkw. To sprawia, że wiele z nich mieści się w limicie rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. Przewidziany termin zakończenia prac nad II etapem Alpha Park to IV kwartał 2017 roku.

Mieszkanie z widokiem, loft z klimatem

RED Real Estate Development jest obecny również w Poznaniu, gdzie zrealizował osiedle Red Park (130 mieszkań) i centrum handlowe Galeria Dębiec. W styczniu 2015 roku firma rozpoczęła budowę drugiego etapu, w którym zaplanowano 135 mieszkań, o powierzchniach od 34 mkw. do 102 mkw. Ostatecznie budynek „urośnie” na wysokość 13 pięter, co jest wyróżnikiem oferty dewelopera.

Trzecim miastem, w którym obecny jest deweloper, jest Wrocław. W stolicy Dolnego Śląska RED Real Estate Development zbudował osiedle ekskluzywnych loftów (o wysokości do 4 metrów) oraz wysokie mieszkania inspirowane loftami - New Line (o wysokości 3 metrów). Inwestycja obejmuje również lokale usługowe na parterze
o powierzchni od 36 mkw. do 124 mkw. Obecnie deweloper planuje kolejny etap tej inwestycji.

 

RED Real Estate Development - międzynarodowa firma deweloperska. Ma doświadczenie zdobyte na światowych rynkach. Zrealizowała wiele inwestycji komercyjnych i mieszkaniowych w Nowym Jorku, Bostonie, Chicago oraz Antwerpii. W Polsce jako deweloper działa z powodzeniem od 10 lat. Inwestuje w budynki mieszkalne i handlowe, obecnie prowadzi realizacje w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu, gdzie buduje nowe mieszkania i lofty.

W warszawskiej dzielnicy Ursus firma wybudowała już 450 mieszkań, a obecnie kończy pierwszy etap osiedla Alpha Park (90 mieszkań) i przygotowuje się do budowy drugiego etapu, w którym znajdzie się 87 mieszkań. Ponadto deweloper zrealizował m.in. osiedle Red Park w Poznaniu (130 mieszkań) i centrum handlowe Galeria Dębiec. We Wrocławiu powstało osiedle ekskluzywnych loftów Nowa Papiernia (130 loftów i wysokich mieszkań w poprzemysłowym klimacie), a obecnie planuje kolejny etap tej inwestycji.

RED Real Estate Development to solidny i aktywny na polskim rynku deweloper. Do 2014 roku wybudował ponad 800 nowoczesnych mieszkań i prawie 2600 mkw. powierzchni usługowych. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PREXPERT

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »