Gospodarka » Żywność

REFRESH YOUR LIFE!

REFRESH YOUR LIFE!
Zobacz więcej zdjęć »
Ważne dla promocji europejskich owoców poprzez projekt „REFRESH YOUR LIFE” wydarzenie odbyło się 15 października 2019 r. w Warszawie.

W restauracji „Nowy Świat Muzyki” zgromadzili się dziennikarze i przedstawiciele biznesu. Podczas swojej prezentacji dietetyk Aneta Żebrowska opowiedziała o pozytywnych skutkach spożywania owoców i warzyw. 

Celem projektu „REFRESH YOUR LIFE” jest informowanie o europejskich, świeżych owocach i warzywach oraz ich promocja na rynkach wewnętrznych Niemiec, Polski i Czech.

Operatorzy międzynarodowego programu pochodzą z czterech krajów europejskich: Cypru z owocami mandora, Bułgarii z wiśniami, Rumunii z jabłkami i pomidorami oraz Grecji z kiwi, brzoskwiniami, arbuzami, truskawkami i morelami.

Organizacjami uczestniczącymi w programie są PANAGROTIKOS Cyprus – Koordynator, Związek Izb Greckich (UHCC), Bułgarskie Narodowe Ogrodnictwo (BNHU), PRODCOM Rumunia.

Wartość odżywcza i smak europejskich owoców i warzyw jest ważnym priorytetem Unii Europejskiej. Zgodnie ze standardami europejskimi owoce i warzywa dostępne na rynku są pożywne, zdrowe, dojrzewają w odpowiedni, określony sposób oraz zawierają wszystkie niezbędne informacje, na przykład jak spożywać je po umyciu, itp.

Wysoką wartość odżywczą świeżych owoców i warzyw zapewniają obowiązujące normy i wymagania systemów jakości dotyczące produkcji. Regularne spożywanie świeżych owoców zapewnia dostarczenie organizmowi niezbędnych składników i zrównoważoną dietę.

Po więcej informacji odwiedź:
https://refreshyourlife.eu/index.php/en/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR
http://agencjapr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »