Dom » Wnętrza

Regał inspirowany Mondrianim

Regał inspirowany Mondrianim
Zobacz więcej zdjęć »
Jeden regał, a wiele możliwości. Nowość marki Raumplus daje się dowolnie konfigurować. Creo sprawdzi się w każdej przestrzeni mieszkania, ale także w biurze.
Biblioteka, regał, komoda. Ale też szafka na kino domowe, szafa na ubrania czy nawet biurko. Wybór zależy od nas. System Creo to połączenie funkcjonalności z wizualną lekkością 

 

i nieco industrialnym wyglądem, który tak bardzo lubimy. Jest nowoczesny, graficzny i funkcjonalnie uniwersalny.

 

Filigranowe, ale wytrzymałe profile, wykonane z anodowanego aluminium w kolorze szampana lub czarnym, można połączyć z półkami z drewnianymi dekorami, powierzchniami lakierowanymi czy też z elementami ze szkła. Taka trójwymiarowa kompozycja może skojarzyć się z dziełami Pieta Mondriana. 

 

Regałowi można nadać wybraną indywidualnie wysokość i szerokość. A to oznacza niezliczone kombinacje w układzie poziomym i pionowym. Wszystko, aby dopasować go do własnych potrzeb oraz wielkości i stylu wnętrza. Do wyboru są moduły otwartych półek, szafki z jednymi lub parą drzwi, szuflady, panele tylne, drążki na ubrania i blaty. Łącząc dowolnie poszczególne elementy systemu, możemy skonfigurować mebel, który najbardziej nam odpowiada.

 

Wśród wielu rodzajów zastosowań Creo jedno w dzisiejszych czasach wydaje się szczególnie ważne. System sprawdzi się w roli stanowiska pracy, które możemy zaprojektować pod konkretny wymiar. Modułowa konstrukcja i wielość elementów do wyboru pozwala dopasować Creo do każdego miejsca, nawet tak nieustawnego jak skosy. 

 

Nowość Raumplus w wielu rolach i konfiguracjach obejrzeć możemy w trakcie wirtualnego spaceru po Raumplus House. https://www.raumplus.de/haus/  

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

jaroslaw.kril@nowickipr.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »