Dom » Budownictwo

Regamet - podkarpacki producent pokryć dachowych z blisko 30-letnią tradycją rynkową

Regamet - podkarpacki producent pokryć dachowych z blisko 30-letnią tradycją rynkową
Zobacz więcej zdjęć »
Nowoczesny zakład produkcyjny, 28 lat doświadczenia i niezmiennie wysoka jakość. Regamet jest jednym z najprężniej działających producentów blachodachówek, blach dwumodułowych i paneli dachowych w południowo-wschodniej Polsce.

Nowoczesny zakład produkcyjny, 28 lat doświadczenia i niezmiennie wysoka jakość. Regamet jest jednym z najprężniej działających producentów blachodachówek, blach dwumodułowych i paneli dachowych w południowo-wschodniej Polsce. Firma cały czas się rozwija i urozmaica ofertę, a w ubiegłym roku przeszła również gruntowny rebranding. Jak wyglądała historia producenta i jak kształtuje się jego oferta dzisiaj?

 

Początki Regamet

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku w Mielcu. Od momentu powstania kierowała się wartościami takimi jak indywidualne podejście do klienta, dostosowywanie produktów do zmieniających się trendów czy kompleksowość obsługi. Regamet starannie dobiera partnerów biznesowych i dostawców, współpracuje ze światowymi liderami w produkcji blach, m.in. U.S. STEEL, ArcelorMittal czy Arvedi, dzięki czemu konsekwentnie utrzymuje najwyższą jakość oferowanych produktów.

Oprócz zaufania i zadowolenia szerokiej rzeszy klientów czy pozytywnej opinii wśród dekarzy, Regamet ma na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia, wśród nich tytuł „Gazeli Biznesu” oraz obecność w rankingu „Diamenty Forbesa”. Producent został również okrzyknięty „Liderem Budowlanym Podkarpacia” oraz „Firmą Godną Zaufania”. Hasło „Orzeł wśród blach”, które spółka wdrożyła ponad 10 lat, pozycjonuje produkty marki, podkreślając ich dobrą jakość oraz niezawodność. Kładzie również nacisk na odwagę firmy, która od blisko 30 lat wytycza nowe kierunki, obserwując potrzeby klientów detalicznych oraz biznesowych i dostarczając im innowacyjne rozwiązania dachowe.

 

Regamet obecnie

Regamet posiada m.in. nowoczesny zakład produkcyjny zlokalizowany w Rzemieniu, 26 firmowych punktów sprzedaży w południowo-wschodniej Polsce, rozbudowaną sieć sprzedaży hurtowej oraz  zagranicznych partnerów handlowych – na terenie Słowacji, Czech i Białorusi.

Firmę wyróżnia szeroka oferta blachodachówek we wzorach dwumodułowych oraz na wymiar, paneli dachowych i blach trapezowych. Spółka posiada trzy ekskluzywne powłoki dedykowane o podwyższonych parametrach jakościowych, gwarantowanych przez producenta stali U.S. Steel. Firma ma własny, profesjonalny park maszynowy do produkcji obróbek blacharskich i akcesoriów dachowych w kształtach oraz kolorach pasujących do poszczególnych produktów. Tak bogaty wybór dodatków pozwala kompleksowo obsłużyć klienta.

 

Dla najbardziej wymagających

W ubiegłym roku spółka przeszła gruntowny rebranding. Nowy wizerunek jest odpowiedzią na dynamiczny wzrost firmy i  jej naturalny rozwój. Zmiany w systemie identyfikacji wizualnej obejmują kreację logo, które przybrało nowoczesny, zgodny z aktualnymi trendami kształt, opracowanie księgi znaków i strony internetowej w całkowicie nowej szacie graficznej.

Regamet śledzi najnowsze trendy w budownictwie, a swoje produkty dostosowuje do aktualnych oczekiwań i wymagań klientów, umacniając stabilną pozycję na rynku.

W 2020 roku spółka planuje wdrożenie ekskluzywnej kolekcji Regamet PRO dla klientów o najbardziej innowacyjnym i wymagającym podejściu do architektury. Będzie to wyselekcjonowana oferta z nowoczesnymi wzorami pokryć dachowych, nawiązująca do aktualnych trendów. Produkty należące do tej linii produkowane będą tylko w wyselekcjonowanych powłokach PRO. Charakteryzują się wyjątkową trwałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne i oddziaływanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu będą oferowane w wydłużonej gwarancji.

Więcej: www.regamet.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Robert S.

Komentarze (1)

  • avatar
    widenskaalicja7 2022-05-17 09:20:36

    A ja tylko dodam, że zamówiliśmy wraz z mężem blachodachówkę dwumodułową w Regamet do nowo zakupionego domu. Panowie przyjechali i wykonali pomiar. Czas oczekiwania na założenie również przyzwoity. Teraz dach wygląda estetycznie i bardzo ładnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, polecam :)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »