Kultura, sztuka » Kultura

Regina Brett odwiedzi Zielone Arkady

Jej książki tłumaczone są na 20 języków. Felietony, które pisze są przyklejane na lodówkach, cytowane w gazetach i na blogach. Regina Brett – autorka bestselleru „Bóg nigdy nie mruga.

50 lekcji na trudniejsze chwile w życiu” 9 listopada odwiedzi Zielone Arkady. Miłośnicy lektur będą mogli poznać światowej sławy autorkę, posłuchać jej historii na żywo oraz zdobyć autograf.

Regina Brett to amerykańska pisarka, dziennikarka, a przede wszystkim autorka poradników motywacyjnych. Popularność zyskała po napisaniu książki „Bóg nigdy nie mruga. 50 lekcji na trudniejsze chwile w życiu”, która trafiła na listę bestsellerów dziennika „New York Times”. O tym, skąd autorka czerpie inspiracje, będzie mógł przekonać się każdy, kto 9 listopada odwiedzi Zielone Arkady. Podczas spotkania pisarka opowie o swojej najnowszej książce „Mów własnym głosem. 50 lekcji jak głosić swoją prawdę”, w której radzi czytelnikom, jak stawiać czoło codziennym wyzwaniom wbrew ich obawom i lękom.

Książki Reginy Brett cieszą się dużą popularnością na całym świecie. Autorka dwukrotnie była nominowana do Nagrody Pulitzera w dziedzinie reportażu i jest laureatką wielu nagród literackich.

Spotkanie z Reginą Brett odbędzie się 9 listopada o godz. 18:00 na Placu Eventowym w Zielonych Arkadach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »