Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Regionalne produkty w Porcie Łódź

Regionalne produkty w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Od dziś do niedzieli włącznie w Porcie Łódź spotkać można wystawców, którzy zapraszają na swoje stoiska z regionalnymi produktami. To oznaczać może tylko jedno. W Łódzkim Centrum przy Pabianickiej 245 rozpoczęła się kolejna edycja kultowego już Jarmarku!

Przez pięć dni (od środy 25 września do niedzieli 29 września) w Porcie Łódź będzie można zakupić zdrową i nieprzetworzoną żywność i to prosto od producentów.  Na Jarmarku Regionalnym dostaniemy m. in. chleb wypiekany na naturalnym zakwasie, różne rodzaje miodów z lokalnych pasiek, a także pyszne sery. Nie zabraknie również wędlin wędzonych tradycyjnymi metodami, ryb, suszonych owoców, a także przypraw.

Na Jarmark Produktów Regionalnych Port Łódź zaprasza w  godzinach otwarcia Centrum, środa - sobota (25 - 28 września) 10:00 - 21:00, natomiast w najbliższą niedzielę handlową, 29 września od godziny 10:00 do 20:00. Stoiska wystawców zlokalizowane są obok sklepu Media Markt. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »