Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Regionalne przysmaki w Porcie Łódź

Regionalne przysmaki w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Od dziś do soboty włącznie (10 listopada), Klienci Portu Łódź mogą skorzystać z bogatego asortymentu produktów oferowanych przez lokalnych producentów. Stoiska wystawców znajdują się obok sklepu Media Markt.

Pieczywo wypiekane na tradycyjnym zakwasie, wędliny i ryby wędzone naturalnymi metodami, mnóstwo rodzajów miodów oraz suszone owoce – te produkty i wiele innych kupić można przez najbliższe cztery dni prosto od lokalnych producentów na Jarmarku Regionalnym w Porcie Łódź, który potrwa do soboty, 10 listopada. Wystawcy oferują Klientom ponadto ręcznie wytwarzane sery, różnorodne przyprawy, a także lokalne rękodzieło.

Na Jarmark Produktów Regionalnych Port Łódź zaprasza w godzinach otwarcia Centrum, 10:00 – 21:00. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »