Gospodarka » Żywność

Regionalne smakołyki w Centrum Janki

Regionalne smakołyki w Centrum Janki
Zobacz więcej zdjęć »
W pierwszy weekend października Centrum Janki zaprasza na jarmark produktów regionalnych. Wśród smakołyków znajdą się domowe ciasta i pierogi, miody naturalne, a także sery, wędliny i pieczywo.
Od 5 do 7 października Centrum Janki gościć będzie stoiska z żywnością regionalną. Dostępne na nich produkty pochodzić będą z różnych zakątków Polski. Ich specyfika wiąże się przede wszystkim z rodzajem stosowanych składników oraz tradycją przyrządzania, które gwarantują wyborny smak i wspaniały zapach. Jarmark kierowany jest do tych osób, które cenią smak i walory zdrowotne produktów spożywczych oraz chcą spróbować czegoś innego niż żywność oferowana w sklepach. Na jarmarku dostępne będą: wędliny i kiełbasy z Podlasia, pieczywo kurpiowskie z Łysych, oscypki z Bacówki na Wojciżnie, sery korycińskie z Podlasia, kiszka i babka ziemniaczana, pajdy ze smalcem z Sierpca, ciasta domowe, miody naturalne, a także rękodzieło artystyczne.

Jarmark regionalny będzie czynny w piątek i w sobotę od godz. 9.00 do 21.00, a w niedzielę od godz. 9.00 do 20.00. Stoiska będą usytuowane przy głównym wejściu do Centrum Janki.

Właścicielami Centrum Janki są:
• Spółka celowa CH Janki Sp. z o.o. należąca do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl. Asset Manager: GE Real Estate Poland Sp. z o.o.
• Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o.
• Cinema City Sp. z o.o.
• Taima Investments Sp. z o.o.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »