Firma » Reklama

Rejestracja i dostęp do aplikacji mobilnych w Cocreate

Rejestracja i dostęp do aplikacji mobilnych w Cocreate
Zobacz więcej zdjęć »
W Cocreate można zarejestrować się na jednym z dwóch dostępnych kont dostępu: jako Klient lub jako Wykonawca.

Klient otrzymuje możliwość wygenerowania strategii marketingowej oraz dostęp do kompletu narzędzi oferowanych przez Cocreate. Wykonawca otrzymuje dostęp w cyklach miesięcznych i możliwość korzystania z takich funkcjonalności jak przetargi oraz realizacja projektu marketingowego.

Dodatkowo Klient w ramach wykupionej strategii może również korzystać z aplikacji mobilnych Cocreate dostępnych na 3 najpopularniejsze systemy: Android, iOS oraz Windows Phone. Aplikacja mobilna ma za zadanie usprawnić Klientowi dostęp do Cocreate – możliwość zarządzania projektem marketingowych w każdym miejscu i czasie. Aplikacje dostępne są do ściągnięcia w sklepach:

  • Android w Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lobo.Cocreate2
  •  iOS w iTunes: https://itunes.apple.com/us/app/cocreate.pl/id1009236848?l=pl&ls=1&mt=
  • Windows Phone w Microsoft: https://www.microsoft.com/pl-pl/store/apps/cocreate/9nblggh1df9w

Zarówno dla Klientów jak i Wykonawców przygotowano korzystne pakiety dostępu – w zależności od ilości wykupionych strategii lub ilości miesięcy – użytkownik może dokonać zakupu w atrakcyjnych cenach.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji na www.we.cocreate.pl


Cocreate Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu realizuje projekt pn. „Wdrożenie intuicyjnej e-usługi marketingu interaktywnego.” W ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 8.1. (Społeczeństwo informacyjne – zwiększenie innowacyjności gospodarki. Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

cocreate

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »