Dom » Wnętrza

Rękawiczki uniwersalne – do wszystkiego, czyli do czego?

Rękawiczki uniwersalne – do wszystkiego, czyli do czego?
Zobacz więcej zdjęć »
Sadzenie i plewienie roślin, malowanie ścian, majsterkowanie przy samochodzie.... W domu, garażu czy ogrodzie jest tyle pracy, że nie wiadomo, w co włożyć ręce? Na początek – najlepiej w dobre rękawiczki.

Ludzkie dłonie są prawdziwym arcydziełem biomechaniki, umożliwiającym wykonywanie zróżnicowanych czynności. Aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia tych bezcennych „narzędzi”, należy dbać o ich odpowiednie zabezpieczenie przed ewentualnymi zranieniami i podrażnieniami. Najprostszym na to sposobem jest stosowanie odpowiednich rękawiczek. Wyjątkowo wszechstronnym rozwiązaniem są rękawice wykonane z elastycznego, oddychającego materiału, pokrytego częściowo lateksem, tak jak w przypadku uniwersalnych rękawiczek z oferty marki Jan Niezbędny. Faktura wewnętrznej powierzchni dłoni została w nich dodatkowo pomarszczona, zapewniając jeszcze lepszą chwytność podczas trzymania śliskich przedmiotów.

Uniwersalne rękawiczki zabezpieczą także skórę przed zabrudzeniem farbą, klejem lub wyjątkowo trudnymi do usunięcia olejami i smarami. Dzięki umiarkowanej grubości i zastosowaniu elastycznego materiału sprawdzą się również przy bardziej precyzyjnych pracach manualnych.

Rękawiczki będą nieodłączną pomocą w pracach ogrodowych, chroniąc dłonie przed uciążliwymi otarciami, ukłuciami czy poparzeniami, a także przed odciskami pojawiającymi się na skutek długotrwałego trzymania niektórych narzędzi. Ich zalety docenią też miłośnicy zwierząt, wykorzystując je podczas zabiegów pielęgnacyjnych przy swoich pupilach. Uniwersalne rękawiczki z pewnością warto więc uczynić obowiązkowym elementem domowego zestawu akcesoriów do sprzątania, skrzynki z narzędziami czy wyposażenia samochodu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

maciej@royalbrand.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »