Firma » Reklama

Reklamowy sklep www.Lpromo.pl już w Polsce!

Reklamowy sklep www.Lpromo.pl już w Polsce!
Zobacz więcej zdjęć »
Międzynarodowa agencja reklamowa Lpromo.pl otwiera drzwi ( http://www.Lpromo.pl ) na Polskim rynku.

Agencja reklamowa Lpromo rozpoczęła projekt www.Lpromo.pl na Polskim rynku reklamowym. Udana firma reklamowa ma filia w  Wielkiej Brytanii, Niemczech, Litwie i Łotwie. Przedstawione powyżej 20 000 pomysłów reklamowych i rozwiązań od teraz będą dostępne dla Polskiego biznesu oraz spółek publicznych. Lpromo doświadczenia i skuteczne rozwiązania reklamowe Lpromo będą realizowane w Polsce przez doświadczonych specjalistów-konsultantów.

 

Obecnie największym wyzwaniem Lpromo.pl jest dostarczenie nowego i obszernego asortymentu pomysłów reklamowych  dla Polskich firm.  

 

“Jesteśmy przekonani, że szeroki asortyment artykułów reklamowych, takich jak słodycze reklamowe, prezenty kontrahentom, artykuły piśmiennicze, usługi reklamowe i pomysły reklamowe będa pozytywnie ocenione w Polsce. Większość produktów jest bezpośrednio produkowana w Europie i Azji. To pozwala zwiększyć asortyment produkcji reklamowej, którą my proponujemy. Dlatego Lpromo.pl jest w stanie zaoferować specjalne warunki i dodatkowe rabaty dla polskich firm”, - mówi dyrektor sprzedaż Lpromo.pl.

 

Agencja reklamowa Lpromo.pl (www.Lpromo.pl) – prezenty biznesowe, produkcja reklamowa i służba reklamowa sklepu internetowego, oferuje ponad 20 000 pomysłów reklamowych w jednym miejscu.. Międzynarodowa kampania Lpromo rządzi filiami w Wielkiej Brytanii (http://www.Lpromo.co.uk), Niemczech (http://www.Lpromo.de), Łotwie (http://www.Lpromo.lv) I Litwie (http://www.Lpromo.lt).

 

 

Międzynarodowa agencja reklamowa Lpromo

Tel. (+48) 22 490 81 50

E-mail: info@Lpromo.pl

www.Lpromo.pl – tu mieszkają pomysły reklamowe!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lpromo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »