Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Rękodzieło i regionalne przysmaki w Atrium Biała

Rękodzieło i regionalne przysmaki w Atrium Biała

Już od rana Atrium Biała zapełniło się kolorowymi stoiskami z różnymi rękodzielniczymi wyrobami i  pięknymi artykułami. Od dzisiaj do soboty w białostockim centrum handlowym potrwa Jarmark Sztuki i Rękodzieła, a tydzień później, w dniach 24-28 kwietnia, odbywać się będzie w nim Jarmark Produktów Regionalnych. Przed odwiedzającymi galerię 8 dni uczty dla oczu i podniebienia, podczas których lokalni wystawcy prezentować będą regionalne produkty i przysmaki.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Kiermasze na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń organizowanych w Atrium Biała. Dlatego okres wiosenny nie może stanowić wyjątku od tego zwyczaju.

 

Na kwietniowym Jarmarku Sztuki i Rękodzieła, trwającym do soboty (20 kwietnia), rękodzielnicy i artyści zaprezentują na stoiskach swoje autorskie wyroby. Wśród nich znajdują się m.in.: FIKAcandles, Zapachowe świece sojowe, naturalne i ekologiczne, Pracownia Florystyczna Dorota Oniśko, Stoisko Smak Tradycji, Pani Orzeszkowa – przysmaki PRL (orzeszki i szyszki domowej roboty). Klienci galerii mają okazję zaopatrzyć się także w piękną ręcznie zdobioną ceramikę, biżuterię z kamieniami naturalnymi, sojowe świece i mnóstwo różnych wspaniałych wyrobów. Na straganach będzie można podziwiać rękodzieło, a także unikalne ozdoby, stanowiące doskonały prezent czy pamiątkę. W ogromie zaprezentowanych rzeczy na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, a przy okazji będzie mógł wesprzeć lokalnych rękodzielników i artystów.

 

Z kolei kilka dni później, w dniach 24-28 kwietnia odbędzie się Jarmark Produktów Regionalnych, na którym Atrium Biała gościć będzie małych producentów żywności i rękodzieła. Wśród produktów tradycyjnych znaleźć będzie można takie perełki, jak np. domowe chleby, sery i wędliny, chałwy, wypieki i ręcznie robione słodycze, miody, ale też ceramikę i wiele innych rzeczy. To będzie doskonała okazja do zakupu smakołyków i pysznych dodatków na majówkowe biesiadowanie.

 

Stoiska wystawowe rozlokowane są na środkowej rotundzie przy wejściu do galerii, od strony ulicy Miłosza i dostępne w godzinach otwarcia centrum, 9.00-21.00.

 

Przez dwa najbliższe weekendy zapraszamy mieszkańców i klientów do odwiedzenia stoisk kiermaszowych i  zapoznania się z ofertą lokalnych wytwórców. Od dzisiaj do soboty będzie można nabyć obrazy, dekoracje oraz wiele przedmiotów, wytworzonych w sposób nieprzemysłowy, ale za to z pasją. Z kolei w przyszłym tygodniu gościć będziemy w Atrium Biała producentów regionalnych przysmaków, którzy kierują swoją ofertę do osób poszukujących swojskich, tradycyjnych oraz często unikatowych produktów spożywczych. W międzyczasie warto też zajrzeć do ulubionych sklepów, gdyż w wielu z nich trwają atrakcyjne promocje i obniżki cenowe - mówi Justyna Doroszkiewicz, dyrektor Atrium Biała.

 

Więcej informacji na stronie www.atrium-biala.pl oraz na profilu Fb: https://www.facebook.com/AtriumBiala.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaG.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »