Firma » Biznes

Rekord w polskiej czołówce Fair Play

W miniony piątek 2 grudnia w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie prezes zarządu REKORD SYSTEMY INFORMATYCZNE Janusz Szymura odebrał dwie cenne nagrody.

REKORD znalazł się w doborowym gronie 15 przedsiębiorstw z całej Polski, które zostały laureatami głównej nagrody XIV edycji Programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości „Przedsiębiorstwo Fair Play".

W 2011 roku cennym wyróżnieniem uhonorowano jednak nie tylko firmę. Prestiżowy tytuł „Ambasadora Fair Play w Biznesie 2011" otrzymał bowiem prezes REKORDU Janusz Szymura. W ten sposób prezes REKORDU znalazł się w doborowym gronie 31 polskich biznesmenów z całego kraju, którzy - wedle komisji jurorów - zasłużyli na tytuł „Ambasadora Fair Play". Przypadł on osobom, które kierują firmami lokującymi się co roku w czołówce polskich przedsiębiorstw „prowadzących czystą grę" w biznesie. Uznaniowy tytuł „Ambasadora Fair Play" Janusz Szymura zdobył za całokształt działań realizowanych w ramach filozofii społecznej odpowiedzialności w biznesie.

Bielskiej firmie bardzo dobrze układa się współpraca z kontrahentami, których jest ponad pół tysiąca, co mogło mieć znaczący wpływ na wyróżnienie przez kapitułę konkursu. Niebagatelną rolę gra również działalność na niwie sportowej, czyli wspieranie szkolenia dzieci i młodzieży oraz budowa Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

Prezes Janusz Szymura twierdzi, że statuetki mają taką rangę, że można powiedzieć, iż Rekord Systemy Informatyczne zdobył już trzykrotnie mistrzostwo Polski w grze fair w biznesie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

rekordsi

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »