Społeczeństwo » Społeczeństwo

Rekordowa kwesta WOŚP w Bonarce

Rekordowa kwesta WOŚP w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
W Bonarce WOŚP rośnie w siłę. Po raz kolejny udało się bowiem pobić wynik kwesty na terenie tego krakowskiego centrum. Zebrana kwota to 118 169,82 zł oraz 321,17 euro. Dodatkowe 10 000 zł Bonarka wpłaci do kasy Orkiestry z tytułu akcji, którą prowadziła w internecie.

Do akcji zachęcani byli Facebookowi fani Bonarki. Za każde polubienie lub zamieszczenie zdjęcia pod postem Bonarka premiowała Orkiestrę wpłatą
1 lub 5 zł. - Wszystkim, którzy lajkowali i umieszczali wpisy jesteśmy bardzo wdzięczni. Z tego połączenia sił w sieci wyszło dużo dobrego dla Orkiestry - dziękowali koordynatorzy akcji.

W Bonarce dużo działo się też w tzw. „realu". Każdy mógł przyjrzeć się pokazom i nauce pierwszej pomocy lub skorzystać z bezpłatnych badań
i konsultacji medycznych. Prowadzili je medycy Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie - Małopolskiego Centrum Rehabilitacji Dzieci „Solidarność" w Radziszowie.

Przez całą niedzielę na terenie Bonarki dzielnie kwestowali wolontariusze Orkiestry ze sztabu Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 51 w Krakowie. To dzięki ich poświęceniu udało się zebrać tak imponującą kwotę na rzecz WOŚP. Bonarka jest wdzięczna także wszystkim innym, którzy przyczynili się do tego sukcesu, w tym zwłaszcza klientom i gościom centrum oraz jego najemcom.

BONARKA CITY CENTER Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych
i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »