Dom » Wnętrza

Relaks na tarasie z Tikkurila

Coraz wyższe temperatury i dłuższe dni zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Trudno przecenić relaks we własnym, zielonym zakątku, ale aby cieszyć się nim w pełni, warto uprzednio zadbać o jego odpowiednią aranżację.

Prywatna, przytulna enklawa to idealne miejsce na chwilę wytchnienia od codziennego zgiełku, a także sposób na „stacjonarne” wakacje.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link Buildingu 

Wygodne i zadbane meble to podstawowy element, bez którego trudno o wypoczynek na tarasie, balkonie czy w ogrodzie. Wykonane z drewna świetnie komponują się z zielenią roślin i będą ozdobą każdej aranżacji. Jednak ze względu na negatywny wpływ zmiennych warunków atmosferycznych mogą szybko ulegać zniszczeniu, co objawia się m.in. blaknięciem koloru. Dlatego tak ważne jest, aby do zabezpieczenia drewnianych elementów używać sprawdzonych produktów, które nie tylko zapewnią ochronę m.in. przed promieniowaniem UV, ale też wyeksponują ich piękny wygląd.

 

Lakierobejca Tikkurila Valtti Plus Complete przedłuży żywotność  naturalnych powierzchni, zapewniając im trwały i oryginalny kolor na długo. Dodatkowo gwarantuje zwiększoną ochronę przed rozwojem grzybów pleśniowych, mających niszczące oddziaływanie na kondycję drewnianych mebli i elewacji. Lakierobejca łatwo się rozprowadza i nie tworzy zacieków, a co najważniejsze daje natychmiastową ochronę już po 1 godzinie od pomalowania, nawet w przypadku deszczu. Kolejną warstwę produktu można nakładać już po 2 godzinach, dzięki czemu proces malowania łatwo przeprowadzić w jeden dzień. 

 

Modne obecne, ciemniejsze tonacje drewna nadają tarasowej aranżacji szlachetności i elegancji. Panele ścienne pokryte Tikkurila Valtti Plus Complete w ciemnoszarym kolorze 5154 w ciekawy sposób można skontrastować z jasnymi deskami tarasowymi.

Deski z prawdziwego drewna na tarasie to połączenie niebanalnej estetyki i jakości. Ich ujmujący łagodny charakter wdzięcznie dopełni ogrodową scenerię, potęgując wrażenie bliskości z naturą. Ich całoroczna ekspozycja na działanie słońca czy wilgoci sprawia jednak, że wymagają szczególnej i regularnej pielęgnacji. W tym celu świetnie sprawdzą się oleje. Wodorozcieńczalny olej Tikkurila Valtti Wood Oil Akva zabezpiecza drewno przed zabrudzeniami i wilgocią, dbając o piękny i naturalny efekt.

 

Więcej informacji o produktach przeznaczonych do pielęgnacji tarasów można znaleźć pod linkiem: https://tikkurila.pl/produkty/tarasy-i-patioRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »