Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Relaks, wrotki i zabawy dla dzieci – Port Łódź zaprasza na Patio

Relaks, wrotki i zabawy dla dzieci – Port Łódź zaprasza na Patio
Zobacz więcej zdjęć »
Podczas tegorocznych wakacji Port Łódź z myślą o Klientach przygotował różnorodne atrakcje, tak by każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie.

Na urokliwym Patio znajduje się strefa relaksu, dmuchany zamek dla maluchów oraz największa atrakcja – bezpłatna i czynna codziennie wrotkarnia. Dodatkowo, każdego weekendu specjalnie dla dzieci organizowane są tematyczne zabawy.

200 MKW. FRAJDY!

Na Patio Portu Łódź przez całe wakacje działa bezpłatne wrotkowisko. To tu przez cały tydzień (z wyjątkiem niedziel niehandlowych) w godzinach 12:00 – 20:00 można dowoli szaleć na wrotkach na profesjonalnym torze o wielkości 200 mkw. Na Patio znajduje się wypożyczalnia sprzętu, w której Goście mają do dyspozycji 45 par wrotek, a także kaski i ochraniacze. Dodatkowo, w weekendy można skorzystać z bezpłatnej pomocy instruktorów, którzy służą wsparciem każdemu, kto podejmuje pierwsze próby jazdy na wrotkach lub chce po prostu podszkolić technikę jazdy.

WARCABY W WERSJI MAKSI

Znane i lubiane przez dzieci gry planszowe ale w maksi odsłonie – taka niecodzienna atrakcja czekać będzie na najmłodszych w sobotę i niedzielę (4 -5 sierpnia). Na Patio pojawią się wielkie warcaby, odbędą się też pojedynki w kółko i krzyżyk, oczywiście w maksi wydaniu! Dodatkowo dzieci będą mogły zagrać w 4 linie oraz pokonać zabawny tor przeszkód. Każdego wakacyjnego dnia Port Łódź zaprasza również wszystkie maluchy do zabaw na Patio w wielkim dmuchanym zamku oraz w mega piaskownicy, w której znajdują się wiaderka, łopatki oraz foremki do robienia babek z piasku.

RELAKS NIEJEDNO MA IMIĘ

Lato na Patio trwa w najlepsze! A że każdy lubi odpoczywać inaczej, Port Łódź przygotował różnorodne atrakcje - dla każdego coś dobrego!  Na wszystkich spragnionych relaksu, w otoczeniu urokliwej fontanny, czekają leżaki, kosze plażowe oraz hamaki, w których można się wygodnie położyć i oddać słodkiemu wakacyjnemu lenistwu! Osoby, które lubią wypoczywać aktywnie, mogą korzystać bezpłatnie z boiska do gry w siatkówkę plażową, plenerowej siłowni, a także poćwiczyć ze swoim psem w profesjonalnej strefie treningowej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »