Technologie » AGD - RTV

Remington dla mężczyzn

Remington dla mężczyzn
Zobacz więcej zdjęć »
19 września 2019 roku odbył się event marki Remington dedykowany mężczyznom! Prezentacja nowych produktów, pokaz barberski, turniej FIFA, degustacja piw rzemieślniczych i… najprzystojniejsi polscy mężczyźni.

Impreza marki Remington odbyła się w Solutions Rent na Placu Trzech Krzyży.  Już od samego początku gościom towarzyszyła świetna atmosfera z DJ’em w tle. Na evencie nie zabrakło gwiazd, influencerów oraz redaktorów. Z zaproszenia marki skorzystali między innymi: Rafał Jonkisz, Tomek Ciachorowski, Artur Chamski, Piotr Sałata, Kamil Owczarek, Artur Filipowicz, Przemek Burkacki czy Maks Zięba. Przy barze każdy miał możliwość skosztowania 20 rodzajów piw (w tym bezalkoholowego!). Obecni mogli zapoznać się z nowością marki, między innymi fantastyczną maszynką do stylizacji zarostu- F5. Odbył się pełen emocji turniej FIFA na konsoli PS4 między Rafałem Jonkiszem, a Tomkiem Ciachorowskim! Obaj panowie mogli zaprezentować swoje umiejętności piłkarskie. Uwagę przykuło show, podczas którego barberzy wykonali metamorfozy z wykorzystaniem prezentowanych sprzętów. 

            Marka Remington spisała się zawodowo, przygotowując event dedykowany specjalnie mężczyznom. Już od samego wejścia aranżacja wnętrza, w którym przygotowano wydarzenie, robiła świetne wrażenie. Przygotowane atrakcje i zaproszeni goście stworzyli fantastyczną, niezapomnianą atmosferę. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MAGNIFICO MARKETING&PR CONSULTANTS
http://www.magnifico.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »