Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Restauracja Romantyczna ze Wzgórz Dylewskich nagrodzona

Druga edycja Poland 100 Best Restaurants Awards 2012 by Kinga Pienińska, której finał nastąpił 27 października br. w Warszawie, ponownie okazała się szczęśliwa dla restauracji Romantycznej z Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie.

Jej szef kuchni Bartosz Budnik odebrał dyplomy na zajęcie I miejsca w dwóch kategoriach: Najlepsza Restauracja Hotelowa oraz Najlepsza Restauracja w Woj. Warmińsko-Mazurskim, a także za II miejsce w kategorii Najlepsza Restauracja w Polsce (ex equo z Platter by Okrasa). To już drugi tak znaczący sukces restauracji Romantycznej w plebiscycie, w którym niezależni audytorzy oceniali nie tylko najwyższą jakość usług (np. serwowane dania, obsługę i klimat), ale też umiejętność przemieniania jedzenia w sztukę.

- Cieszą mnie niezmierne otrzymane wyróżnienia - mówi Bartosz Budnik - bo czuję, że docenione zostało moje wielkie zaangażowanie jakie wkładam nie tylko w wyszukiwanie lokalnych dostawców najlepszych produktów, ale również w przygotowanie dań. Dobra kuchnia powinna nie tylko sprawiać przyjemność z samego smakowania, ale również wpływać na nasze emocje. A dzieje się tak, gdy szef kuchni wkłada swoje całe serce w gotowanie.

Restauracja Romantyczna jest pierwszą w Polsce, która sześć lat temu otrzymała prestiżową rekomendację Slow Food®. Wyróżnienie to w całej Europie uchodzi za najbardziej szanowane obok michelinowskich gwiazdek. Od 8 do 25 listopada br. Romantyczna będzie uczestniczyć w slowfoodowej ogólnopolskiej akcji "Gęsina na Św. Marcina", dążącej do przywrócenia dawnej tradycji spożywania w Święto Niepodległości gęsiego mięsa, które nie ma sobie równych. Być może gęsina stanie się dla nas tym, czym indyk dla Amerykanów w Święto Dziękczynienia? Zachęcamy do odwiedzenia Romantycznej nie tylko w czasie trwania akcji, ale i po, do połowy stycznia przyszłego roku, kiedy gęsina będzie królową zimowego menu.

Aby poczuć maestrię kuchni, trzeba jej po prostu spróbować.

www.DrIrenaErisSpa.com/wzgorza

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

HotelSPA

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »