Firma » Biznes

Restrukturyzacja logistyki kontraktowej Kuehne+Nagel zakończona pomyślnie

Wraz z zakończeniem sprzedaży części logistyki kontraktowej na rzecz XPO Logistics w Wielkiej Brytanii, Kuehne+Nagel zakończyło restrukturyzację.

Wraz z zakończeniem sprzedaży części logistyki kontraktowej na rzecz XPO Logistics w Wielkiej Brytanii, Kuehne+Nagel zakończyło restrukturyzację. Sfinalizowanie tej transakcji jest następstwem zbycia działalności kontraktowej w Argentynie, zamrożenia portfela FMCG we Francji, jak również aktyw w postaci nieruchomości.

Transakcja w Wielkiej Brytanii została bezwarunkowo zaakceptowana przez brytyjski Urząd ds. Konkurencji i Rynków (CMA). Zakres umowy obejmuje logistykę napojów, gastronomii oraz handlu detalicznego i technologii. Kuehne+Nagel pozostaje zaangażowana w dostarczenie usług logistycznych dla Klientów w Wielkiej Brytanii.

Dr Joerg Wolle, prezes Kuehne + Nagel International AG, mówi: „Na początku 2019 r. rozpoczęliśmy strategiczny przegląd naszego portfolio logistyki kontraktowej i poinformowaliśmy o tym naszych partnerów biznesowych i opinię publiczną. Wraz ze zbyciem części naszej działalności w obrębie logistyki kontraktowej w Wielkiej Brytanii, skoncentrowany, kompleksowy proces restrukturyzacji został pomyślnie zakończony. Jednostka biznesowa jest teraz dobrze przygotowana i skoncentrowana na skalowalnych globalnych rozwiązaniach, szczególnie dla sektorów e-commerce i farmaceutycznego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kuehne + Nagel

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »