Technologie » Internet

Result Media z prestiżowym tytułem Partnera Google Premium

Result Media z prestiżowym tytułem Partnera Google Premium
Zobacz więcej zdjęć »
Agencja marketingu internetowego - Result Media - znalazła się w elitarnym gronie agencji SEM nagrodzonych przez Google tytułem Partnera Google Premium. Nowy status wyróżnia firmy, które w ramach szerokiego portfolio prowadzonych kampanii reklamowych zapewniają swoim klientom świetne wyniki.

Trzy lata temu Google uruchomił swój program Google Partners, dzięki któremu firmy mogą wyszukiwać agencje i specjalistów z branży internetowej. Członkowie tego programu mają okazję uzyskać status Partnera Google, który potwierdza, że agencja posiada aktualną wiedzę na temat najnowszych produktów, a jej klienci są zadowoleni ze współpracy. W czerwcu br. firma wprowadziła nowy tytuł Partnera Google Premium, który mogą uzyskać firmy spełniające wyższe wymagania certyfikacyjne - należy do nich m.in. agencja Result Media. Firmom, którym przyznany został nowy status, Google zapewnia również dodatkowe wsparcie w działaniach. Nowy poziom certyfikacji Google Premier pozwala wyróżnić agencje o bardzo wysokim stopniu specjalizacji, tym samym ułatwia ich znalezienie wymagającym klientom.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Ta nagroda jest dla nas ogromnym wyróżnieniem, tym cenniejszym, że dotyczy ona jakości pracy naszego zespołu, która przez jedną z największych korporacji na świecie została oceniona wzorowo. Status Google Partner Premium traktujemy, jako awans do absolutnej czołówki agencji SEM w Polsce i na świecie - komentuje Konrad Spoczyński, CEO Result Media.

Status Google Partner Premium to nie jedyne wyróżnienie przyznane Result Media w tym roku. W maju agencja została także laureatem Google Partners „Ready to Rock". Przedstawiciele firmy odebrali statuetkę w trakcie prestiżowej gali w Berlinie.

Od początku założenia agencji postawiliśmy na bliską współpracę z Google, efekty są bardzo zadowalające. Jesteśmy laureatami pierwszej edycji Programu Rising Start dla najdynamiczniej rozwijających się agencji, wygrywamy nagrody „Ready to Rock", bierzemy udział w konferencjach organizowanych przez Google - mówi Adrian Radomski, COO Result Media. Kluczowe jest to, że kampanie naszych klientów są stale rozwijane i poprawiane dzięki wysokim kwalifikacjom specjalistów - zdobyliśmy ich 4 na poziomie Premier: sieć wyszukiwania, sieć reklamowa, reklama mobilna, reklama w zakupach Google - oraz bezpośredniej opiece opiekunów i działu support Google - dodaje Radomski.

Result Media działa na rynku od 2009 r. Zespół agencji to specjaliści z branży marketingu on-line, posiadający wieloletnie doświadczenie w obsłudze internetowych kampanii reklamowych. Spółka skupia ludzi, którzy specjalizują się w SEM/SEO, analityce internetowej, planowaniu mediów, afiliacji i kampaniach sprzedażowych. Weryfikacji Result Media jako Partnera Google ze specjalizacjami i certyfikatami osobowymi można dokonać pod linkiem: https://www.google.com/partners/#a_profile;idtf=7562512747;qury=result%20mediaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KnowledgeHub Fund

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »