Dom » Budownictwo

Rewelacyjna skuteczność za jeszcze niższą cenę – pompy ciepła alpha innotec z serii LWD

Pompy ciepła typu powietrze/woda stanowią atrakcyjną alternatywę dla ogrzewania budynków, szczególnie tam, gdzie wykonanie odwiertów pod kolektory jest niemożliwe.

Niski koszt eksploatacji oraz niewielki wpływ, jakie urządzenia mają na środowisko naturalne, sprawiają, że rośnie liczba ich zwolenników. Dodatkowo, firma Hydro-Tech przygotowała promocję, dzięki której pompy ciepła marki alpha innotec z serii LWD z modułem hydraulicznym HMD1 lub HTD możemy kupić z rabatem aż 2000 zł netto!

Jeszcze jakiś czas temu pompy ciepła typu powietrze/woda nie cieszyły się dobrą opinią i były uznawane za rozwiązanie mało efektywne. Pierwsze modele nie działały w ujemnych temperaturach i łatwo ulegały oszronieniu, co całkowicie dyskwalifikowało je w naszych warunkach klimatycznych. Dzięki rozwojowi technologicznemu w tej dziedzinie, udało się wyeliminować te wady, zachowując przy tym komplet zalet. Przykładem mogą być pompy z serii LWD marki alpha innotec.

Seria LWD niewielki rozmiar i olbrzymie możliwości
Modele z serii LWD są pompami ciepła typu powietrze/woda do ustawienia zewnętrznego i jednocześnie wchodzą w skład jednej z najnowszych linii produktów alpha innotec. Urządzenia dostępne są w trzech wielkościach: 5, 7 lub 9 kW. Pompy z serii LWD składają się z jednostki zewnętrznej wyposażonej w obieg chłodniczy oraz zamontowanego wewnątrz budynku modułu hydraulicznego HMD1 lub HTD. Dzięki takiej konstrukcji, podczas montażu nie trzeba wykonywać żadnych prac przy obiegu chłodniczym, co znacznie uprasza cały proces. Pompy ciepła z rodziny LWD charakteryzują się bardzo dobrą wydajnością (COP 4,8 przy A7/W35), dzięki czemu mogą osiągać temperaturę na zasilaniu do 70 stopni Celsjusza nawet przy temperaturze zewnętrznej do -20 stopni. Dodatkowo, cechuje je bardzo wysoka kultura pracy, nawet do 45 dB w odległości 1 m od urządzenia, co sprawia, że są to jedne z najcichszych dostępnych urządzeń tego typu. Modele z serii LWD z rewersem mają jeszcze jedną dodatkową cechę - w upalne dni działają jak klimatyzacja i pozwalają schłodzić wnętrze domu lub mieszkania.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Zielona energia teraz za jeszcze mniej
Pompy powietrze/woda z rodziny LWD marki alpha innotec mają wiele zalet m.in. łatwość instalacji oraz brak konieczności wykonywania robót ziemnych, co znacznie skraca czas ich montażu. W połączeniu z wysoką wydajnością i pracą nawet podczas dużych mrozów stają się idealnym rozwiązaniem w naszych warunkach. Teraz do wszystkich tych zalet doszła kolejna: firma Hydro-Tech obniżyła cenę urządzeń z tych serii o 2000 zł netto. Dzięki temu możemy cieszyć się tanią i ekologiczną energią za znacznie niższą cenę! Szczegóły dotyczące promocji dostępne na www.promocjepompy.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

pr_challenge

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »