Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Rewolucja w architekturze oświetlenia

Obecnie mamy do czynienia z dużą rewolucją w branży oświetleniowej. Popularne żarówki „eddisonowskie” powoli odchodzą w zapomnienie. Na rynek wkraczają coraz to nowe rozwiązania, które podbijają rynek. Można tutaj wspomnieć choćby o lampach halogenowych czy tych wyprodukowanych w technice LED.

Technologia LED dopiero całkiem niedawno zawojowała rynek. Mówi się, że za 10-15 lat ten rodzaj oświetlenia będzie stanowił aż 95% całego rynku oświetleniowego. Oświetlenie LED można z powodzeniem stosować zarówno w domowym wnętrzu, jak i na zewnątrz. Oświetlenie uliczne LED to produkt najwyższej jakości. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej techniki, nasze oświetlenie może zupełnie zmienić swoje oblicze. Oświetlenie wyprodukowane w technice LED posiada wiele zalet, które miały niewątpliwy wpływ na popularność tego rodzaju oświetlenia. Lampy LED doskonale sprawdzają się w przypadku oświetlania placów, chodników, jezdni czy też obiektów sportowych. Oświetlenie uliczne LED staje się coraz popularniejsze także i w naszym kraju.

W lampach LED strumień światła precyzyjnie nakierowany jest na obszar do oświetlania. Dzięki temu zyskujemy równomierne oświetlenie na całej powierzchni danego terenu. Dużym atutem oświetlenia LED-owego jest jego jasność. Lampy te sprawiają, że światło jest niezwykle jasne, napisy wyraźne a co więcej rozjaśniony efekt ładnie podkreśla np. oświetlany budynek. Co więcej, żarówki te charakteryzują się tzw. świeceniem „ciągłym”. Polega ono na tym, że strumień światła pada równomiernie i stale, bez zbędnego efektu pulsacyjnego, który miał miejsce w standardowym, żarowym typie oświetlenia.

Nowoczesne oświetlenie posiada wiele wad i zalet. Obecnie dużą popularnością cieszą się lampy wyprodukowane w technice LED. Zainteresowanie klientów tym produktem stale wzrasta.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

l.nowak1815

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »