Firma » Bankowość

Rewolucja w polskiej bankowości – Getin Point w Łodzi już otwarty

Mieszkańcy Łodzi, jako jedni z pierwszych w Polsce, mogą skorzystać z nowoczesnego, samoobsługowego oddziału Getin Banku w Manufakturze. Getin Point oferuje dostęp do szerokiej oferty usług, dotychczas realizowanych wyłącznie w tradycyjnych placówkach lub bankowości elektronicznej.

Za pośrednictwem samoobsługowego oddziału Getin Point można m.in. założyć rachunek osobisty, wyrobić i od razu odebrać przypisaną do konta kartę płatniczą, założyć lokatę, sprawdzić stan środków na rachunku, wykonać przelew oraz wpłacić gotówkę na lokatę, rachunek lub spłatę karty kredytowej. Integracja z wewnętrznymi systemami Banku umożliwia w pełni samodzielne wykorzystanie możliwości tradycyjnego oddziału. Każdy Getin Point jest także wyposażony w narzędzia umożliwiające wideokonferencje z konsultantem Infolinii, który odpowie na wszystkie pytania, a w razie potrzeby przeprowadzi Klienta przez kolejne etapy identyfikacji i pomoże skorzystać z oferowanych produktów oraz usług.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Pomysł na sieć oddziałów samoobsługowych Getin Point pojawił się wraz z wdrożeniem projektu Getin UP, w ramach którego wprowadziliśmy wiele innowacyjnych produktów i usług, w tym np. pierwszą na świecie kartę interaktywną z wyświetlaczem. Placówki samoobsługowe to kolejny krok w procesie tworzenia praktycznych rozwiązań wykorzystujących potencjał najnowszych technologii. Pierwsze oddziały Getin Point będą dostępne już w pierwszym kwartale tego roku w największych polskich miastach, m.in. Łodzi, Warszawie, Katowicach i Gdańsku - mówi Maciej Szczechura, Członek Zarządu Getin Noble Banku.

 

Stosowany w Getin Point proces weryfikacji Klienta gwarantuje bezpieczeństwo i łatwość korzystania z usług Getin Banku. Wszystkie samoobsługowe oddziały zostały wyposażone w systemy biometrii Finger Vein, umożliwiające weryfikację w oparciu o analizę unikalnego wzorca naczyń krwionośnych palca. Dzięki zastosowaniu technologii nowoczesnej generacji, Klienci będą mogli w prosty i bezpieczny sposób zalogować się do bankowości internetowej, zatwierdzić transakcje oraz podpisać umowę. Ponadto Bank wprowadził podpis rysikiem - elektroniczny skan podpisu odręcznego, składany na tabletach w Getin Point. Jest on nanoszony na umowę i dodatkowo zabezpieczony certyfikatem. Weryfikację Klienta można przeprowadzić także sprawdzając autentyczność dokumentów za pomocą skanera dowodów.

Placówka Getin Point w łódzkiej Manufakturze jest czynna siedem dni w tygodniu, w godzinach otwarcia galerii. Z samoobsługowego oddziału można korzystać także w weekendy i po godzinach pracy tradycyjnej placówki bankowej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Getin Bank
http://www.getinbank.pl/

Komentarze (1)

  • avatar
    ~luty 2014-03-01 16:35:18

    Fajna sprawa z samoobsługowym punktem bankowym. Getin Point to trafione rozwiązanie.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »