Społeczeństwo » Społeczeństwo

"Ring medialny" z prof. Magdaleną Środą

"Ring medialny" z prof. Magdaleną Środą
Zobacz więcej zdjęć »
16 maja o godzinie 11:30, w Instytutucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego, odbędzie się kolejny z cyklu „Ring medialny”. Gościem spotkania będzie prof. Magdalena Środa, która poprowadzi wykład i dyskusję zatytułowane „Wolność, równość, solidarność”.

16 maja o godzinie 11:30, w Sali Wielkiej Zachodniej Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego, przy ul. Joliot-Curie 15, odbędzie się kolejny z cyklu „Ring medialny". Gościem spotkania będzie prof. Magdalena Środa, która poprowadzi wykład i dyskusję zatytułowane „Wolność, równość, solidarność".

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Profesor Magdalena Środa jest znanym etykiem i filozofem, do jej zainteresowań w obrębie tych dziedzin należą szczególnie - historia idei etycznych, etyka stosowana i filozofia polityczna. Prof. Magdalena Środa zajmuje się również problematyką kobiecą, wyznaje poglądy feministyczne. Jest współpracownikiem „Gazety Wyborczej", na łamach której publikuje felietony, redaktorem „Przeglądu Filozoficznego" i sekretarzem pisma „Etyka". W 2004 roku pełniła funkcję Pełnomocnika Rządu ds. Równego Statusu Kobiet i Mężczyzn.

Wolność, równość, solidarność - te dobrze znane kategorie myśli socjologicznej, filozoficznej i politycznej, towarzyszą ludzkości od dawien dawna, były i są przedmiotem dociekań naukowców. Nieustanna popularność powyższych haseł wiąże się z ich mocą - stoją na straży ludzkiej niezależności i ładu, bronią przed niechcianym naciskiem. Wydawać się może, że już wszystko o nich powiedziano, a jednak ciągle intrygują, pokazują swoje nowe oblicze. W najbliższym czasie nie umkną uwadze prof. Magdaleny Środy, która w atmosferze wolności słowa, równości i solidarności z publicznością, wygłosi „ringowy" wykład.

Ideą otwartych konferencji, nazwanych "Ringiem medialnym", jest danie szansy wszystkim zainteresowanym na spotkanie z najznamienitszymi gośćmi - współpracownikami Podyplomowych Studiów Dziennikarstwa i Public Relations, wybitnymi specjalistami w dziedzinach - public relations, dziennikarstwo oraz komunikacja społeczna.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Podyplomowe Studia Dziennikarstwa i Public Relations
http://www.studiumpr.edu.pl/main/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »