Technologie » Komputery

Rittal na targach CEBIT 2018

Rittal na targach CEBIT 2018
Zobacz więcej zdjęć »
Możliwe, że w 2019 roku 40% danych powstałych w ramach Internetu rzeczy będzie przetwarzanych i analizowanych przez systemy typu Edge. Na targach CEBIT 2018 w Hanowerze firma Rittal zaprezentuje innowacyjne rozwiązania infrastruktury IT dla wszystkich scenariuszy Edge.

Na stoisku pod hasłem „Discover the Edge” Rittal przedstawi przyszłościowe rozwiązania Edge w praktyce – od Smart Industry przez Smart Mobility i Smart Healthcare, aż po Smart Finance. Rozwiązania te stanowią odpowiedź Rittal na cyfrową transformację, która dokonuje się w gospodarce, przemyśle, służbie zdrowia, handlu detalicznym, administracji publicznej oraz infrastrukturze miast.

„Przedsiębiorstwa wszystkich branż stoją przed różnymi wyzwaniami związanymi z cyfryzacją. Naszymi rozwiązaniami Edge wspieramy firmy w szybkiej, łatwej i ekonomicznej realizacji potrzebnej infrastruktury IT. W ten sposób przedsiębiorstwa mogą trwale korzystać z zalet innowacyjnych rozwiązań w zakresie Edge Data Center” – mówi Andreas Keiger, Executive Vice President Global Business Unit IT w Rittal.

Edge w praktyce: inteligentne rozwiązania


Rittal wraz z partnerami – ABB i HPE – zaprezentuje  rozwiązania w zakresie „Smart Industry”, które dotyczą cyfryzacji środowisk przemysłowych. Dla przedsiębiorstw przygotowano informacje na temat budowania bezawaryjnych centrów danych o wysokiej klasie ochrony wewnątrz lub na zewnątrz hali produkcyjnej w sytuacji, gdy nowoczesna linia produkcyjna („Smart Factory”) wymaga więcej lokalnych zasobów IT.

Jakie wyzwania czekają branżę opieki zdrowotnej w związku z cyfryzacją? Na to pytanie odwiedzający znajdą odpowiedź w sekcji „Smart Healthcare”. Tutaj będzie można m.in. dowiedzieć się, jak skutecznie chronić wrażliwe dane pacjentów.

Przetwarzanie dużych ilości danych dla inteligentnych technologii, takich jak autonomiczna jazda czy systemy kierowania ruchem, musi przebiegać bezpiecznie i przede wszystkim szybko. W tym przypadku kluczowa jest wysoka dostępność danych w krótkim czasie. Odwiedzający znajdą odpowiednie rozwiązania w sekcji „Smart Mobility”.

Innowacyjne rozwiązania w zakresie chłodzenia z wysoką odpornością na awarie

Niezawodne i bezawaryjne działanie systemów IT w centrach danych wymaga również wydajnego chłodzenia. Rittal zaprezentuje na targach CEBIT również całe spektrum systemów klimatyzacji IT – od pojedynczych szaf do całych centrów danych. Oferta obejmuje chłodzenie na bazie czynnika chłodniczego 20 kW, rozwiązania hybrydowe (z pośrednim chłodzeniem swobodnym) z mocą chłodniczą 35 kW i nową generację rozwiązań klimatyzacji IT opartych na chłodzeniu wodnym.

Interesujące rozmowy o inteligentnych rozwiązaniach

W uzupełnieniu do ekspozycji na stoisku, eksperci Rittal będą codziennie wygłaszać na forum krótkie prelekcje dotyczące zagadnień z zakresu Smart Mobility, Smart Retail i Smart Finance. Ponadto Rittal jest głównym referentem programu konferencyjnego CEBIT „d!talk“ z wykładami na takie tematy, jak „Open Compute Infrastructure – Open Hardware, Open Software, Open Future” oraz „The Greenest Datacenter in Europe: Lefdal Mine Datacenter Norway” (wykłady odbędą się na scenie ekspertów – Expert Stage – w hali nr 12). Ważnym akcentem będzie główna przemowa Andreasa Keigera pt. „Discover the Edge – Smart Solutions. Real Business” podczas otwarcia CEBIT Cloud & Data Center Summit w dniu 13.06. o godz. 10:45 na głównej scenie w hali nr 12.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.rittal.de/cebitRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BestBrands

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »